Obrázok k inzerátu Iqos 3 duo

Iqos 3 duo

Ružomberok, Ružomberok

Predam i.q.o.s 3 duo mam dva nahradne kryty vo farbe lucid, dva cisto nove neodbalene tycinky na cistenie+ 200ks tyciniek z ciny. Dva vajca na cistenie jedno stare este z 2.4 a druhe to nove. Holder ma jeden skrabanec ale vidno ho len pod spravnym uhlom. Mozny predaj aj z heet.s alebo bez. Cena z Heet.s 120€. Original nabijacka samozrejme. Zaruku ma do 2022. Cena 100€(bez hheet.s) ale nebranim sa rozumnej dohode. Kontakt preferujem sms alebo volat, alebo mail. Predaj osobne alebo dobierka. Dobierku plati kupujuci.

KONTAKTOVAŤ

Offero je online bazár

Pridávaj svoje inzeráty jednoducho cez web alebo appku.

Každý inzerát uvidí aj viac ako milión ľudí v predajných skupinách na Facebooku.

Offero ti ponúka jednoduchý spôsob ako poslať svoje nepotrebné veci do sveta. Ide to ľahko cez PC alebo mobil, ktorý máš stále so sebou. Odfoť, zadaj názov, napíš cenu, uveď preferovanú lokalitu a inzerát bude za pár minút online. Zbav sa vecí, ktoré ti už neslúžia, možno ich potrebujú iní.

Alebo je to naopak a ty niečo zháňaš? Pozri sa, či to nepredáva napríklad tvoj sused alebo niekto z priateľov. Prehľadávaj kategórie, používaj filtre, nájdi veci, ktoré sú najbližšie k tebe, „chatuj“ a dohodni sa na cene. Kupuj lacnejšie, veď kvalitné veci nemusia byť iba úplne nové.

Offero sme zatiaľ spustili na Slovensku a v Čechách. Je dostupné na PC, Androide aj iOS.

Tvoje inzeráty uvidí zadarmo až milión ľudí v predajných skupinách na Facebooku.