Obrázok k inzerátu Samsung Galaxy j5 2017

Samsung Galaxy j5 2017

Sabinov

1. 5D tvrdené sklo s čiernym rámikom.... 5,€ VLASTNOSTI : -zaoblenie 5D -tvrdost 9H -priľahne na celý displej -vysoka kvalita a ochrana V balení sa nachádza 1 ks tvrdeného skla pre ochranu displeja + 2 ks čistiacich handričiek + odstraňovač prachu+návod *krycie sklo 2. Ochranný obal ,kryt = PUZDRO 4,€ Kryt je z TPU materiálu...odolný, pevný a pružný . Nerozbalený. Foto a inzerát aktuálne ... Osobný odber v Sabinove alebo pošta. >Pri platbe vopred poštovné od 0,75€ list alebo 1,65€ doporučene , kde si budete môcť pohodlne sledovať zásielku vďaka podaciemu číslu . >DOBIERKA podľa váhy .. predpokladaná cena 3,45€ FAKTÚRU MÁM AK TREBA DOLOŽIM .... jedna sa o tovar zo Slovenska... Samsung Galaxy j5 , Samsung Galaxy J5 2017 , j5 2017 ,#Samsung

Farba Čierna

Cena: 9 €

KONTAKTOVAŤ

Offero je online bazár

Pridávaj svoje inzeráty jednoducho cez web alebo appku.

Každý inzerát uvidí aj viac ako milión ľudí v predajných skupinách na Facebooku.

Offero ti ponúka jednoduchý spôsob ako poslať svoje nepotrebné veci do sveta. Ide to ľahko cez PC alebo mobil, ktorý máš stále so sebou. Odfoť, zadaj názov, napíš cenu, uveď preferovanú lokalitu a inzerát bude za pár minút online. Zbav sa vecí, ktoré ti už neslúžia, možno ich potrebujú iní.

Alebo je to naopak a ty niečo zháňaš? Pozri sa, či to nepredáva napríklad tvoj sused alebo niekto z priateľov. Prehľadávaj kategórie, používaj filtre, nájdi veci, ktoré sú najbližšie k tebe, „chatuj“ a dohodni sa na cene. Kupuj lacnejšie, veď kvalitné veci nemusia byť iba úplne nové.

Offero sme zatiaľ spustili na Slovensku a v Čechách. Je dostupné na PC, Androide aj iOS.

Tvoje inzeráty uvidí zadarmo až milión ľudí v predajných skupinách na Facebooku.