Obrázok k inzerátu Silikónová podložka na cesto

Silikónová podložka na cesto

Bratislava I, Bratislava

Dokonalá ako valec 👀 pohodlne sa na nej spracuje a vyvalka cesto 👀 Silikónový materiál spôsobuje 👀 že sa cesto nelepí 🖕S nakreslenými stupnicami 📢 obdĺžnikové 2-44a2-34cm👪a takisto kruhové o priemere od15 do 30cm🐾 Uľahčuje prípravu 😭 placiek požadovanej veľkosti 👀 Dá sa používať ako podložka na pečenie pri teplote 220C Viac praktická ♥️ na použitie a čistenie. Dá sa dať aj do umývačky riadu 🍒😃 Po umytí zroluje ⭐a uloží do zásuvky Rozmery:41/29cm

Typ Kuchynské potreby

Cena: 7 €

KONTAKTOVAŤ

Offero je online bazár

Pridávaj svoje inzeráty jednoducho cez web alebo appku.

Každý inzerát uvidí aj viac ako milión ľudí v predajných skupinách na Facebooku.

Offero ti ponúka jednoduchý spôsob ako poslať svoje nepotrebné veci do sveta. Ide to ľahko cez PC alebo mobil, ktorý máš stále so sebou. Odfoť, zadaj názov, napíš cenu, uveď preferovanú lokalitu a inzerát bude za pár minút online. Zbav sa vecí, ktoré ti už neslúžia, možno ich potrebujú iní.

Alebo je to naopak a ty niečo zháňaš? Pozri sa, či to nepredáva napríklad tvoj sused alebo niekto z priateľov. Prehľadávaj kategórie, používaj filtre, nájdi veci, ktoré sú najbližšie k tebe, „chatuj“ a dohodni sa na cene. Kupuj lacnejšie, veď kvalitné veci nemusia byť iba úplne nové.

Offero sme zatiaľ spustili na Slovensku a v Čechách. Je dostupné na PC, Androide aj iOS.

Tvoje inzeráty uvidí zadarmo až milión ľudí v predajných skupinách na Facebooku.