Obrázok k inzerátu NETFLIX 4K UltraHD Premium 1 ROK 1 SCREEN

NETFLIX 4K UltraHD Premium 1 ROK 1 SCREEN

Žilina, Žilina

- Dobrý deň predám Netflix Premium 4K 1 screen (1x obrazovka) účet je na jeden rok. - Možnosti platby: prostredníctvom paypalu(ochrana kupujúceho záruka vrátenia platby do 180 dní po zakúpení) alebo prevodom na účet. - Ak máte nejaké otázky poprípade máte záujem neváhajte ma kontaktovať: [email protected] SMS alebo tel. - Po zaplatení dodám link s heslom a e-mailom a vše k tomu potrebné! - Dodanie do 1Hod INFO-NETFLIX CENA = 20€ Jazyk: možnosť zmeniť Verzia: NETFLIX 4K UltraHD Premium Využívať je možné na: všetkých zariadeniach ako PC Smart TV Notebook Mobil a všetko čo má aplikáciu (Netflix) Možnosť vytvorenia 4 miestneho PIN pre prístup do svojho súkromného profilu Možnosť dokúpiť: ESET NOD32 1 rok = 8€ Microsoft Office 2019 Professional Plus CZ/SK doživotne = 5.50€ Windows 10 Pro ALL Language (CZ/SK) Doživotná Licencia = 5€

Typ České a slovenské

Cena: 20 €

KONTAKTOVAŤ

Offero je online bazár

Pridávaj svoje inzeráty jednoducho cez web alebo appku.

Každý inzerát uvidí aj viac ako milión ľudí v predajných skupinách na Facebooku.

Offero ti ponúka jednoduchý spôsob ako poslať svoje nepotrebné veci do sveta. Ide to ľahko cez PC alebo mobil, ktorý máš stále so sebou. Odfoť, zadaj názov, napíš cenu, uveď preferovanú lokalitu a inzerát bude za pár minút online. Zbav sa vecí, ktoré ti už neslúžia, možno ich potrebujú iní.

Alebo je to naopak a ty niečo zháňaš? Pozri sa, či to nepredáva napríklad tvoj sused alebo niekto z priateľov. Prehľadávaj kategórie, používaj filtre, nájdi veci, ktoré sú najbližšie k tebe, „chatuj“ a dohodni sa na cene. Kupuj lacnejšie, veď kvalitné veci nemusia byť iba úplne nové.

Offero sme zatiaľ spustili na Slovensku a v Čechách. Je dostupné na PC, Androide aj iOS.

Tvoje inzeráty uvidí zadarmo až milión ľudí v predajných skupinách na Facebooku.