Obrázok k inzerátu Autoservis+Diagnostika Mercedes-Benz,BMW,Skoda,VW,Audi,Seat

Autoservis+Diagnostika Mercedes-Benz,BMW,Skoda,VW,Audi,Seat

Bratislava II, Bratislava

DIAGNOSTIKA VOZIDIEL + PROGRAMOVANIE: Diagnostika MERCEDES - BENZ do 2021 Diagnostika AUDI,SKODA, VW, SEAT do 2021 Diagnostika BMW do 2021 Diagnostika PORSCHE do 2022 + ostane znacky KOMPLEXNA STAROSTLIVOST: Servis vozidiel, Prehliedky, Kontrola vozidla STK/EK Priprava vozidla + Administrativa Vymena celneho okna Predaj nahradnych dielov(vacsinou ihned skladom) Automaticka Prevodovka Servis(vymena oleja AP,filtra AP,preplach),vymena mechatorniky,spojky,turbiny, adaptacia, programovanie,zaskolenie Vymena vzduchovych vankusov AIRMATIC, kompresora, nastavenie podvozku Rozvody,Brzdy,DPF Filtre,Spojky,Baterie(Akumulator prihlasenie do R.Jednotky) DPF/FAP filtre (cistenie filtrov na PROFI masine-kontrola znecistenia +opotrebenie), Regeneracia filtrov,Adaptacia, Katalyzator kontrola,cistenie, vymena(moznost dodania aj univerzalneho podla NORMY motora) Repas TURBA komplet(aj elektonicke a vaukuove regulatory) Repas STARTERA a ALTERNATORA Rozvody,klinovy remen

Cena: 20 €

KONTAKTOVAŤ

Offero je online bazár

Pridávaj svoje inzeráty jednoducho cez web alebo appku.

Každý inzerát uvidí aj viac ako milión ľudí v predajných skupinách na Facebooku.

Offero ti ponúka jednoduchý spôsob ako poslať svoje nepotrebné veci do sveta. Ide to ľahko cez PC alebo mobil, ktorý máš stále so sebou. Odfoť, zadaj názov, napíš cenu, uveď preferovanú lokalitu a inzerát bude za pár minút online. Zbav sa vecí, ktoré ti už neslúžia, možno ich potrebujú iní.

Alebo je to naopak a ty niečo zháňaš? Pozri sa, či to nepredáva napríklad tvoj sused alebo niekto z priateľov. Prehľadávaj kategórie, používaj filtre, nájdi veci, ktoré sú najbližšie k tebe, „chatuj“ a dohodni sa na cene. Kupuj lacnejšie, veď kvalitné veci nemusia byť iba úplne nové.

Offero sme zatiaľ spustili na Slovensku a v Čechách. Je dostupné na PC, Androide aj iOS.

Tvoje inzeráty uvidí zadarmo až milión ľudí v predajných skupinách na Facebooku.