Obrázok k inzerátu Poschodová postel

Poschodová postel

Žilina, Žilina

Predám používanú poschodovu posteľ bez matracov. Kvalitná poschodová posteľ REA PIKACHU zapadne do každej detskej, či študentskej izby. Deťom poslúži až do ich dospelosti, pretože lôžka tejto poschodovej postele majú rozmer 80x200 cm, čo sú štandardné rozmery váľand. Poschodová posteľ je prevedenie biela. Konštrukciu postele tvorí laminovaná DTD hrúbky 25 mm a 16 mm. Poschodová posteľ vyniká od svojich konkurentiek aj tým, že má ABS hrany hrúbky 2 mm a 0,5 mm. Cena postele je vrátane roštov, ale bez matracov. Výška medzi lôžkami je 82 cm. Posteľ je určená pre 2 matrace o rozmere 80x200 cm Postej je v prevedení práva. Vonkajšie rozmery postele sú: š 95 x d 205 x v 168 cm Horná hrana roštu od podlahy je 37 cm a 135 cm. Slovenský výrobok! Dôvod predaja : Nová detská izba. Odvoz si treba zabezpečiť.

Typ Postele

Cena: 180 €

KONTAKTOVAŤ

Offero je online bazár

Pridávaj svoje inzeráty jednoducho cez web alebo appku.

Každý inzerát uvidí aj viac ako milión ľudí v predajných skupinách na Facebooku.

Offero ti ponúka jednoduchý spôsob ako poslať svoje nepotrebné veci do sveta. Ide to ľahko cez PC alebo mobil, ktorý máš stále so sebou. Odfoť, zadaj názov, napíš cenu, uveď preferovanú lokalitu a inzerát bude za pár minút online. Zbav sa vecí, ktoré ti už neslúžia, možno ich potrebujú iní.

Alebo je to naopak a ty niečo zháňaš? Pozri sa, či to nepredáva napríklad tvoj sused alebo niekto z priateľov. Prehľadávaj kategórie, používaj filtre, nájdi veci, ktoré sú najbližšie k tebe, „chatuj“ a dohodni sa na cene. Kupuj lacnejšie, veď kvalitné veci nemusia byť iba úplne nové.

Offero sme zatiaľ spustili na Slovensku a v Čechách. Je dostupné na PC, Androide aj iOS.

Tvoje inzeráty uvidí zadarmo až milión ľudí v predajných skupinách na Facebooku.