Obrázok k inzerátu Stredové zloženie BMX

Stredové zloženie BMX

Banská Bystrica, Banská Bystrica

Predám zachovalé-kompletné stredové zloženie na BMX s úplne novými ložiskami. Jediná chybička je v tom že na pravej (drive) kľuke je trochu zničený závit na uchytenie prevodníka, ale aj napriek tomu sa dá normálne dotiahnuť takže je funkčný. Jazdené boli cca rok takže niesú nejak extrémne poškodené okrem tej farby ako to je aj vidno na fotkách. Len samotné ložiská stoja 17€ Rozmery: Kľuky: dĺžka-170mm Oska: hrúbka-19mm/dĺžka-141mm Rozperová trubička: dĺžka-44mm Ložiská: R12 2RS EZO/19,05×41,275×11,112 Cena uvedená bez poštovného! Reagujem na správy a mail!

Typ Iné

Cena: 60 €

KONTAKTOVAŤ

Offero je online bazár

Pridávaj svoje inzeráty jednoducho cez web alebo appku.

Každý inzerát uvidí aj viac ako milión ľudí v predajných skupinách na Facebooku.

Offero ti ponúka jednoduchý spôsob ako poslať svoje nepotrebné veci do sveta. Ide to ľahko cez PC alebo mobil, ktorý máš stále so sebou. Odfoť, zadaj názov, napíš cenu, uveď preferovanú lokalitu a inzerát bude za pár minút online. Zbav sa vecí, ktoré ti už neslúžia, možno ich potrebujú iní.

Alebo je to naopak a ty niečo zháňaš? Pozri sa, či to nepredáva napríklad tvoj sused alebo niekto z priateľov. Prehľadávaj kategórie, používaj filtre, nájdi veci, ktoré sú najbližšie k tebe, „chatuj“ a dohodni sa na cene. Kupuj lacnejšie, veď kvalitné veci nemusia byť iba úplne nové.

Offero sme zatiaľ spustili na Slovensku a v Čechách. Je dostupné na PC, Androide aj iOS.

Tvoje inzeráty uvidí zadarmo až milión ľudí v predajných skupinách na Facebooku.