Obrázok k inzerátu Záhradný domček na mieru

Záhradný domček na mieru

Topoľčany, Topoľčany

Ponúkam záhradné domčeky z dreva v rôznych veľkostných prevedeniach od veľkosti 2x2m až po rozmer 5x5m pripadne individuálna metráž ktorú si môžete zvoliť individuálne. Cena začína od 750 € s dovozom a poskladaním, individuálne je možnosť navolit farebné vyhotovenie ale množstvo farieb, inštalácia osvetlenia, zástrčiek podľa Vašeho zadania a priania na mieru. Vieme spraviť aj kompletný podklad či už betónovú platňu alebo dlažbu. Dodanie aj vyhotovenie je kompletne vo Vašej réžii :) Tak isto robíme drevokonštrukciu s fasádnym vyhotovením. Pre individuálnu cenovú ponuku volajte, píšte. Tak isto viac na https://www.facebook.com/Square-Garden-100171158759827/ alebo na [email protected] Cena od 750€

Typ Altánky a domčeky
KONTAKTOVAŤ

Offero je online bazár

Pridávaj svoje inzeráty jednoducho cez web alebo appku.

Každý inzerát uvidí aj viac ako milión ľudí v predajných skupinách na Facebooku.

Offero ti ponúka jednoduchý spôsob ako poslať svoje nepotrebné veci do sveta. Ide to ľahko cez PC alebo mobil, ktorý máš stále so sebou. Odfoť, zadaj názov, napíš cenu, uveď preferovanú lokalitu a inzerát bude za pár minút online. Zbav sa vecí, ktoré ti už neslúžia, možno ich potrebujú iní.

Alebo je to naopak a ty niečo zháňaš? Pozri sa, či to nepredáva napríklad tvoj sused alebo niekto z priateľov. Prehľadávaj kategórie, používaj filtre, nájdi veci, ktoré sú najbližšie k tebe, „chatuj“ a dohodni sa na cene. Kupuj lacnejšie, veď kvalitné veci nemusia byť iba úplne nové.

Offero sme zatiaľ spustili na Slovensku a v Čechách. Je dostupné na PC, Androide aj iOS.

Tvoje inzeráty uvidí zadarmo až milión ľudí v predajných skupinách na Facebooku.