Obrázok k inzerátu WENGER INDEX TENKÁ BRAŠNA/TAŠKA NA NOTEBOOK A TABLET 16"

WENGER INDEX TENKÁ BRAŠNA/TAŠKA NA NOTEBOOK A TABLET 16"

Košice IV, Košice

🖤 asi raz použitá, už ju nevyužijem z dôvodu kúpy stolného PC 🖤 materiál polyester 🖤 rozmery 42 × 32 × 8cm 🖤 obsah 10l 🖤 hmotnosť 0,76kg 🖤 Brašna pro notebook do úhlopříčky 16" / Polstrovaná kapsa na tablet s podšívkou proti poškrábání / Organizér pro přehledné uložení drobností / Quick Pocket k rychlému přístupu k důležitým věcem / Odolný, nastavitelný ramenní popruh / Lze připojit na madlo kolečkových zavazadel 🖤 TOP stav 💰 25€ 💰 na dobierku pošlem iba po uhradení dobierky vopred na môj účet ❌ OSOBNÝ ODBER NIE JE MOŽNÝ ❌ TOVAR SPÄŤ NEBERIEM, som ochotná pofotiť/premerať, ALE SPÄŤ HO UŽ V PRÍPADE NESPOKOJNOSTI NEVEZMEM 🚨 VIAC INZERÁTOV NÁJDETE NA MOJOM PROFILE

Typ Iné

Cena: 25 €

KONTAKTOVAŤ

Offero je online bazár

Pridávaj svoje inzeráty jednoducho cez web alebo appku.

Každý inzerát uvidí aj viac ako milión ľudí v predajných skupinách na Facebooku.

Offero ti ponúka jednoduchý spôsob ako poslať svoje nepotrebné veci do sveta. Ide to ľahko cez PC alebo mobil, ktorý máš stále so sebou. Odfoť, zadaj názov, napíš cenu, uveď preferovanú lokalitu a inzerát bude za pár minút online. Zbav sa vecí, ktoré ti už neslúžia, možno ich potrebujú iní.

Alebo je to naopak a ty niečo zháňaš? Pozri sa, či to nepredáva napríklad tvoj sused alebo niekto z priateľov. Prehľadávaj kategórie, používaj filtre, nájdi veci, ktoré sú najbližšie k tebe, „chatuj“ a dohodni sa na cene. Kupuj lacnejšie, veď kvalitné veci nemusia byť iba úplne nové.

Offero sme zatiaľ spustili na Slovensku a v Čechách. Je dostupné na PC, Androide aj iOS.

Tvoje inzeráty uvidí zadarmo až milión ľudí v predajných skupinách na Facebooku.