Obrázok k inzerátu Predaj pozemku

Predaj pozemku

Krupina, Bzovík

Ponúkame na predaj pozemky v obci Bzovík s výhľadom na celú obec, hrad Bzovík a okolitú prírodu. Na pozemku sa nachádzajú inžinierske siete elektrina, vodovod. Pozemok je napojený na prístupovú cestu II. triedy č. 526 prostredníctvom existujúceho vjazdu. K pozemku je vypracovaná projektová dokumentácia pre územné rozhodnutie, ktoré bude v dohľadnej dobe vydané. Projektová dokumentácia je vypracovaná na projekt bytovej výstavby a výstavby rodinných domov. Projektová dokumentácia bola schválená aj obecným zastupiteľstvom obce Bzovík. Ponúkame pozemky a komplet developérsky projekt. K dispozícií sú dve varianty výmery pozemkov: 1: výmera 11 107,00 m2 2: výmera 12 858,00 m2 Cena za m2: 18 eur

Typ Predaj
Druh Pozemok pre bytovú výstavbu

Cena: 18 €

KONTAKTOVAŤ

Offero je online bazár

Pridávaj svoje inzeráty jednoducho cez web alebo appku.

Každý inzerát uvidí aj viac ako milión ľudí v predajných skupinách na Facebooku.

Offero ti ponúka jednoduchý spôsob ako poslať svoje nepotrebné veci do sveta. Ide to ľahko cez PC alebo mobil, ktorý máš stále so sebou. Odfoť, zadaj názov, napíš cenu, uveď preferovanú lokalitu a inzerát bude za pár minút online. Zbav sa vecí, ktoré ti už neslúžia, možno ich potrebujú iní.

Alebo je to naopak a ty niečo zháňaš? Pozri sa, či to nepredáva napríklad tvoj sused alebo niekto z priateľov. Prehľadávaj kategórie, používaj filtre, nájdi veci, ktoré sú najbližšie k tebe, „chatuj“ a dohodni sa na cene. Kupuj lacnejšie, veď kvalitné veci nemusia byť iba úplne nové.

Offero sme zatiaľ spustili na Slovensku a v Čechách. Je dostupné na PC, Androide aj iOS.

Tvoje inzeráty uvidí zadarmo až milión ľudí v predajných skupinách na Facebooku.