Offero

For Sale

Bratislava II, Ružinov
0 hodnotení
Sledovať
Registráciapred 3 rokmi
Sledovateľov3
Aktívne inzeráty60
Predajov0
Nákupov0
LokalitaBratislava II, Ružinov
Image from gallery
16 €
Desigual pulover Bratislava II, Bratislava, pridané pred 5 hodinamiPulóver / svetrik značky Desigual. Veľkosť XS (možno sadne aj na menšie S). Nenosím ho tak posúvam za novú cenu + poštovné prevodom alebo osobne v Ba. Pôvodne stál 75 eur. Inzerát platí do zmazania.
Image from gallery
Dohodou
Bohemia pyramída Bratislava II, Bratislava, pridané pred 2 dňamiPonúkame túto Bohemia pyramídu - použiteľná ako ťažitko alebo dekorácia. Preferujeme osobný odber v Bratislave. Poštou po prevode na účet ale len na vlastnú zodpovednosť (mohla by sa pri preprave poškodiť). Cenu si navrhnite, určite sa dohodneme. Inzerát platí do zmazania.
Image from gallery
15 €
Eucerin Hyaluron Filler proti vráskam Bratislava II, Bratislava, pridané pred 2 dňamiNové sérum od značky Eucerin proti vráskam a starnutiu pleti. Obsahuje kyselinu hyalurónovú. Stalo 25 eur. Bol to nevhodný dar tak posunieme len za 15 eur + poštovné prevodom alebo osobne v Ba. Inzerát platí do zmazania.
Image from gallery
6 €
Dámska voňavka Bratislava II, Bratislava, pridané pred 2 dňamiDámska vonavka Muse s objemom 50 ml. Možný je len osobný odber v Bratislave. V ponuke bez krabice. Cena len 6 eur.
Image from gallery
5 €
Bambus s vázou Bratislava II, Bratislava, pridané pred 2 dňamiBambus spiralovity (dracena lucky bamboo) spolu s vázou. Posúvam za 5 eur. Možný je len osobný odber v Bratislave. Inzerát platí do zmazania.
Image from gallery
12 €
Crossbody kabelka Bratislava II, Bratislava, pridané pred 6 dňamiPonúkam túto crossbody kabelku, ja ju nenosím tak posúvam za novú cenu+ poštovné prevodom alebo osobne v Ba. Inzerát platí do zmazania.
Image from gallery
8 €
Klobúk Bratislava II, Bratislava, pridané pred 13 dňamiDámsky klobúk so stuhou, nenosím ho tak posúvam za novú cenu. Možný je len osobný odber v Bratislave. Inzerát platí do zmazania.
Image from gallery
15 €
Šperkovnica s kľúčom Bratislava II, Bratislava, pridané pred 15 dňamiČierna šperkovnica ktorá sa dá zamknúť na kľúčik. Vovnutri ma zrkadlo a dve poschodia. Posuniem za 15 eur. Len osobný odber v Bratislave.
Image from gallery
9 €
Zbierka minerálov Bratislava II, Bratislava, pridané pred 15 dňamiZbierka liečivých mineralov, posuniem za symbolickú cenu + poštovné prevodom alebo osobne v Ba. Inzerát platí do zmazania.
Image from gallery
12 €
Prúžkované šaty Bratislava II, Bratislava, pridané pred 15 dňamiKrásne prúžkované šaty, sú elastické, sadnú na xs-s. Dovezené z Talianska, kvalitný materiál príjemný na telo. Nenosím ich tak posúvam za novú cenu + poštovné prevodom alebo osobne v Ba. Inzerát platí do zmazania.