Offero

Offero Uživatel

Bratislava, Petržalka
0 hodnotení
Sledovať
Registráciapred 3 rokmi
Sledovateľov0
Aktívne inzeráty8
Predajov0
Nákupov0
LokalitaBratislava, Petržalka
Image from gallery
20 €
Obal na výkresy, obrazy a iné...Spišská Nová Ves, Markušovce, pridané pred 4 mesiacmiNiečo pre umelcov 🎨🖌️... Mám na predaj obal na presun alebo bezpečné uloženie výtvarných diel, výkresov,obrazov...povrch je nepremokavý,s úchytkami na uchopenie a aj popruhom na rameno...vo vnútri je možné dokúpiť euroobal no využiteľné je to aj bez toho. Rozmery : V - 89,5 cm Š- 67 cm... Vhodný až po formát A1. Preferujem osobný odber, cena 20€ no pri rýchlom jednaní možná dohoda.
Image from gallery
10 €
Dámske lodičky Spišská Nová Ves, Markušovce, pridané pred 4 mesiacmiPonúkam na predaj dámske lodičky v čiernej farbe. Veľkosť je 39 , výška opätku 10cm. Forma dodania: balík na adresu/poštu.
Image from gallery
10 €
Detská školská aktovka Spišská Nová Ves, Markušovce, pridané pred 4 mesiacmiPonúkam na predaj školskú aktovku. Bola používaná no je v dobrom stave ( má mierne stopy po farbickach vo vnútri tašky). K aktovke prislúcha vrecúško na prezúvky a peračník.Forma dodania: osobný odber alebo ako balík na adresu/poštu.
Image from gallery
75 €
Dievčenský bicykel Spišská Nová Ves, Markušovce, pridané pred 4 mesiacmiPonúkam na predaj bicykel pre dievčatá. Bicykel bol používaný no je v dobrom stave bez poškodení. Možný len osobný odber.
Image from gallery
35 €
Pánske tenisky Lacoste - NOVÉ Spišská Nová Ves, Markušovce, pridané pred 4 mesiacmiPonúkam na predaj úplne nové pánske tenisky značky Lacoste. Nesadla veľkosť. Forma dodania : balík na adresu/poštu.
Image from gallery
25 €
Dámske spoločenské šaty Spišská Nová Ves, Markušovce, pridané pred 4 mesiacmiPonúkam na predaj dámske šaty.Sú vo veľkosti 38,cena 25€ , farba limetková . Bližšie informácie v správe.
Image from gallery
35 €
Dámske spoločenské šaty Spišská Nová Ves, Markušovce, pridané pred 4 mesiacmiPonúkam na predaj dámske spoločenské šaty.Sú vo veľkosti 40, cena 35€. Oblečené raz.Bližšie informácie v správe.
Image from gallery
15 €
Detské šatySpišská Nová Ves, Markušovce, pridané pred 4 mesiacmiPonúkam na predaj tieto detské spoločenské šaty. Nepoškodené. Veľkosť 122, cena je 15€za obe. Bližšie informácie v správe.