Offero

Peter Dobrota

Banská Bystrica, Banská Bystrica
0 hodnotení
Sledovať
Registráciapred 3 rokmi
Sledovateľov0
Aktívne inzeráty6
Predajov0
Nákupov0
LokalitaBanská Bystrica, Banská Bystrica
Image from gallery
Dohodou
Jedálenský stôlBanská Bystrica, pridané pred 3 mesiacmiDobrý večer, mám na predaj jedálenský stôl z rozmery 130x93,3x75cm.Najlepšie osobný odber v BB a prosím kontaktovať výhradne cez sms.
Image from gallery
Dohodou
Snowboardový setBanská Bystrica, pridané pred 3 mesiacmiDobrý večer, mám na predaj snowboard Burton Cascade 163, vetrovka a gate na snowboard O'Neill, topánky Nidecker Contact, rukavice na snowboard, obal na snowboard.Ide o používané veci. Najlepšie osobný odber v BB a kontaktovať výhradne cez sms s Vašou ponukou.
Image from gallery
Dohodou
3,5'' HDD 1x 360gb, 1x 80gb,1x 20gbBanská Bystrica, pridané pred 7 mesiacmiDobrý deň, predávam 3,5'' HDD 360gb,80gb a 20gb. Najlepšie osobný odber v BB. Kontaktovať výhradne cez sms na uvedené tel.číslo
Image from gallery
Dohodou
Merida One-Forty 6.XT EditionBanská Bystrica, pridané pred 7 mesiacmiDobrý deň, predávam celoodpružený bicykel Merida One-Forty 6.XT Edition. Potreba vymeniť brzdové doštičky a zadný plášť. Najlepšie osobný odber v BB. Prosím kontaktovať len smskou na uvedené tel.číslo. Link na bicykel : https://eshop.merida.sk/eshop.merida.sk/one-forty-6-xt-edition-biely-cierny-_d16023.html
Image from gallery
11 €
Bundy detskéBanská Bystrica, pridané pred rokomDobrý deň mám na predaj dve bundy. Jedna je z decathlonu veľkosť 143-152 a druhá je z HaM veľkosť 158-164. Cena jednej je 11eur pri kúpe oboch naraz je cena jednej 10eur. V prípade Vášho záujmu ma kontaktujte len sms-kou a najlepšie osobný odber v BB.
Image from gallery
Dohodou
Hry na PS 2Banská Bystrica, pridané pred rokomDobrý deň, predávam hry na PS 2. V prípade Vášho záujmu ma prosím kontaktujte a pošlem Vám zoznam hier ktoré mám.Prosím kontaktovať smskou.Foto ilustračné.