Offero

Stanislav Štibrányi

0 hodnotení
Sledovať
Registráciapred 7 mesiacmi
Sledovateľov0
Aktívne inzeráty6
Predajov0
Nákupov0
Lokalita
Image from gallery
5 €
Pomocné kolieska na bicykelNové Mesto nad Váhom, Lúka, pridané pred 2 mesiacmiPredám pomocné kolieska na bicykel. Deti ich, už nepotrebujú. Veľkosť bicykla môžem spresniť prípadne poslať obrázok.
Image from gallery
7 €
Univerzálna zábrana na posteľNové Mesto nad Váhom, Lúka, pridané pred 2 mesiacmiZvykne vaše dieťa v noci padať z postele? Potom je táto zábrana praktickým riešením. Ľahko ju upevníte na boku postele, nezanecháva stopy a chráni vaše dieťa vo dne aj v noci. Hodí sa na detské postieľky aj kolísky. Vhodné na všetky detské postieľky a kolísky s rovnými a 18-25 mm hrubými priečkami a bočnicami postieľky. Inštrukcie upevnenia sú vyobrazené na obrázku. Rozmery: Dĺžka: 90 cm Výška: 7.5 cm
Image from gallery
7 €
Detská cyklistická prilba model FM/170/FX-6Nové Mesto nad Váhom, Lúka, pridané pred 2 mesiacmiPredám detská cyklistickú prilbu Model FM-170-FX-6 Prilba je takmer nová, pozri obrázky. Na poslednom obrázku sú aj informácie o veľkosti prilby. Vlastnosti: Veľkosť: 48 - 54 cm (XS/S) Váha: 230g
Image from gallery
2 €
KURIÉR
Biely nočník BobbiNové Mesto nad Váhom, Lúka, pridané pred 2 mesiacmiZvýhodniť inzerát Biely Bobbi nočník - nový. Dostali sme ho darom a nepotrebovali sme ho. Pozri aj iné moje inzeráty, dá sa nakkombinovať a poslať v jednom balíku.
Image from gallery
35 €
Kožené podhlavník na Peugeot 307 SWNové Mesto nad Váhom, Lúka, pridané pred 2 mesiacmiPredám dva kožené podhlavníky, pravý aj ľavý. Podhlavníky sú takmer nové. Nepoužíval som ich, vymeni som si ich za DVD podlavník. Ak máte otázky, pýtajt... Pri rýchlom jednaní prihodí ako darček externú anténu tiež na ten istý model.
Image from gallery
21 €
KURIÉR
Žalúziový spínač s krytom a rámikomNové Mesto nad Váhom, Lúka, pridané pred 2 mesiacmiŽalúziový spínač s krytom a rámikom aj s vnútrom. Tovar je celkom nepoužitý, bol zakúpený, ale nikdy sa nepoužil. Ostalo mi ešte šesť kusov.