Offero
Barbora Karvaiová

Barbora Karvaiová

0 hodnotení
Sledovať
Registráciapred rokom
Sledovateľov0
Aktívne inzeráty26
Predajov1
Nákupov0
Lokalita
Image from gallery
240 €
Herný volant Thrustmaster Prievidza, pridané pred 9 dňamiZdravím ponúkame na predaj volant Thrustmaster pedále a stojan k tomu. Cena je 240€. Pri rýchlom jednaní sa vieme dohodnúť na cene. Pre bližšie info kľudne volajte na tč 0902203866. Preferujem osobný odber, ale aj odoslanie kuriérom.
Image from gallery
4 €
Šampón plus hrebeň Bratislava I, Bratislava, pridané pred 21 dňamiPonúkam na predaj novinku. Šampón a hrebeň zároveň.... Úžasná vôňa. Obsahuje ricinový olej, ktorý má blahodárne účinky na vlasy.
Image from gallery
Dohodou
Prírodné mydlá Prešov, pridané pred mesiacomNa predaj rôzne prírodné mydlá. Mydlá vyrábam aj na objednávky a na rôzne príležitosti, či už svadba, krst, prijímanie, narodeniny.
Image from gallery
0.9 €
KURIÉR
Mydielka smajlíci Bratislava II, Ružinov, pridané pred 2 mesiacmiPonúkam na predaj mydielka smajlíkov. Cena za kus 1
Image from gallery
5.1 €
KURIÉR
Valentínska sada Bratislava I, Bratislava, pridané pred 4 mesiacmiNa predaj Valentínska sada. Obsahuje voňavé mydielka. Vôňa ruží, po prípade aj rôzne iné. Cena 5,10.
Image from gallery
1.5 €
KURIÉR
Soap baa. Valentínske mydielka Banská Bystrica, Brusno, pridané pred 4 mesiacmiDobrý deň. Na predaj Valentínske mydielka... Ceny od 1,50 do 1,90. Pre bližšie info ma neváhajte kontaktovať na fb stránke Soap baa. Poštovné 3€.
Image from gallery
1 €
KURIÉR
Soap baa. Prírodné mydielka a kozím mliekom Michalovce, Veľké Kapušany, pridané pred 4 mesiacmiPonúkam na predaj prírodné mydielka s kozím mliekom. Cena za kus 1€. Pre bližšie info môžte písať aj na fb stránku Soap baa. Doprava len 2,50.
Image from gallery
1 €
KURIÉR
Soap baa. Prírodné mydielka. Michalovce, Veľké Kapušany, pridané pred 4 mesiacmiNa predaj prírodné mydlá a kozím mliekom a s jojóbovým olejom. Za super ceny. Zľava na dopravu. Teraz len 2,50. Mydielka obsahujú ricínový olej, ale aj kozie mlieko. Mydielka sú vhodné aj pre deti.
Image from gallery
1.9 €
KURIÉR
Levanduľový anjelik Topoľčany, pridané pred 4 mesiacmiNa predaj levanduľové mydlo v tvare anjelika s ricínovým olejom.
Image from gallery
3 €
KURIÉR
Mydlo Soap baa z ruží Nové Mesto nad Váhom, pridané pred 5 mesiacmiNa predaj prírodné mydlo z ruží, ktoré obsahuje lupene ruží, prírodnú vôňu z ruží. Vhodný darček.