Offero
Tonka Bieľaková

Tonka Bieľaková

Kežmarok
0 hodnotení
Sledovať
Registráciapred 4 mesiacmi
Sledovateľov0
Aktívne inzeráty9
Predajov0
Nákupov0
LokalitaKežmarok
Image from gallery
20 €
Svetlozelené krátke šatyKežmarok, pridané pred 4 mesiacmiPredám jednoduché krátke šaty svetlozelenej farby (veľkosť - M).Šaty sú vzadu na zips. Boli párkrát oblečené a sú bez poškodenia. Šaty sú s opaskom, ale dajú sa nosiť aj bez neho. Cena: 20 eur. Viac info poskytnem v správe.
Image from gallery
50 €
Ružové spoločenské šaty Kežmarok, pridané pred 4 mesiacmiPredám krásne dlhé spoločenské šaty ružovej farby (veľkosť - 38).Šaty sú štvordielne - osobitne kruh, sukňa, korzet a štóla. Šaty sú vzadu na viazanie (korzet). Boli 1x oblečené a sú bez poškodenia. Šaty sú vhodné pre vyššiu postavu. Cena: 50 eur. Viac info poskytnem v správe.
Image from gallery
70 €
Krásne dlhé šaty mentolovej farbyKežmarok, pridané pred 4 mesiacmiPredám krásne dlhé spoločenské šaty mentolovej farby (veľkosť - 40 - 42).Šaty sú zboku na zips. Boli 2x oblečené a sú bez poškodenia. Šaty sú vhodné pre vyššiu postavu. Pôvodná cena: 140 eur. Aktuálna cena: 70 eur. Viac info poskytnem v správe.
Image from gallery
15 €
Letné šaty Kežmarok, pridané pred 4 mesiacmiPredám letné šaty (veľkosť - 38). Boli 2x oblečené a sú bez poškodenia. Šaty sú vhodné pre vyššiu postavu. Cena: 15 eur. Viac info poskytnem v správe.
Image from gallery
35 €
Krátke čiernobiele šaty Kežmarok, pridané pred 4 mesiacmiPredám krátke šaty čiernobielej farby (veľkosť - 38).Šaty sú zboku na zips. Boli 2x oblečené a sú bez poškodenia. Cena: 35 eur. Viac info poskytnem v správe.
Image from gallery
60 €
Krásne dlhé ružové spoločenské šaty Kežmarok, pridané pred 4 mesiacmiPredám krásne dlhé spoločenské šaty broskyňovo - ružovej farby (veľkosť - 40).Šaty sú vzadu na zips a viazanie. Boli 1x oblečené a sú bez poškodenia. Pôvodná cena: 120 eur. Aktuálna cena: 60 eur. Viac info poskytnem v správe.
Image from gallery
60 €
Tyrkysové spoločenské šaty Kežmarok, pridané pred 4 mesiacmiPredám krásne spoločenské šaty tyrkysovej farby (veľkosť - 40, ale sedia od veľkosti 38).Šaty sú vzadu na zips, vpredu krátke a vzadu dlhé. Boli 2x oblečené a sú bez poškodenia. Šaty sú vhodné pre vyššiu postavu. Pôvodná cena: 110 eur. Aktuálna cena: 60 eur. Viac info poskytnem v správe.
Image from gallery
25 €
Krátke čierne spoločenské šatyKežmarok, pridané pred 4 mesiacmiPredám spoločenské šaty čiernej farby (veľkosť - M až L). Šaty sú vzadu na zips. Boli 2x oblečené a sú bez poškodenia. Cena: 25 eur. K šatám mám aj bolerko vo veľkosti L, v prípade kúpy s bolerkom je cena: 30 eur Viac info poskytnem v správe.
Image from gallery
35 €
Tmavofialové spoločenské šaty Kežmarok, pridané pred 4 mesiacmiPredám spoločenské šaty tmavofialovej farby (veľkosť - 40, ale sedia dobre aj od veľkosti 38).Šaty sú zboku na zips. Boli 1x oblečené a sú bez poškodenia. Cena: 35 eur. Viac info poskytnem v správe.