Offero

Mária Bazyľáková

Slovensko
0 hodnotení
Sledovať
Registráciapred 6 mesiacmi
Sledovateľov0
Aktívne inzeráty9
Predajov0
Nákupov0
LokalitaSlovensko
Image from gallery
1 €
KURIÉR
Bruno Tacconi - Slnko faraóna AchnatonaVranov nad Topľou, pridané pred 6 mesiacmiPredám knihu Slnko faraóna Achnatona. Kniha je z roku 1986, je opotrebovaná, má 677 strán a až na 2 strany v strede, ktoré sú fľakaté, je celkom v dobrom stave a čitateľná.
Image from gallery
0.5 €
KURIÉR
Paul Féval - Hrbáč II.dielVranov nad Topľou, pridané pred 6 mesiacmiPredám II. diel knihy Hrbáč od Paula Févala. Kniha je stará, je z roku 1968, avšak ešte čitateľná.
Image from gallery
0.5 €
KURIÉR
Marie Kubátová - Prúšvihy mladého WertheraVranov nad Topľou, pridané pred 6 mesiacmiPredám knihu v češtine Marie Kubátová - Prúšvihy mladého Werthera, kniha je z roku 1970, avšak ešte v čitateľnom stave.
Image from gallery
1.5 €
KURIÉR
6 ks rôzne detektívkyVranov nad Topľou, pridané pred 6 mesiacmiPredám rôzne detektívky: Ivo Hertl - plíživá smrt Ivan Brož - smrt hraběte Púcklera Karel Vlasák - pasca pre dr. Suka Július Antoliak - zachrániš sa v horách Peter Hajdúk/Ján Niňaj - "Akcia Edelstein" Vlastimil Talaš - Vydierač Sú z rokov 1976 až 1984, avšak v čitateľnom stave. Cena je za všetky spolu.
Image from gallery
1 €
KURIÉR
Jevgenij Vorobiov - Mussoliniho väzeňVranov nad Topľou, pridané pred 6 mesiacmiPredám knihu Mussoliniho väzeň, vydavateľstvo Tatran 1980, kniha má 559 strán, je v dobrom stave.
Image from gallery
1 €
KURIÉR
Michael Palmer - SesterstvoVranov nad Topľou, pridané pred 6 mesiacmiPredám knihu Sesterstvo, vydavateľstvo Smena, edícia Labyrint, kniha je vo veľmi dobrom stave.
Image from gallery
2 €
KURIÉR
Sigrid Undsetová - Olav Audunsson 1. a 2. dielVranov nad Topľou, pridané pred 6 mesiacmiPredám 1. a 2. diel knihy Olav Audunsson, aj jednotlivo po 1,- eure za knihu.
Image from gallery
1 €
KURIÉR
Georges Simenon - 3 x MaigretVranov nad Topľou, pridané pred 6 mesiacmiPredám knihu Georgesa Simenona - 3 x Maigret: Maigret sa hnevá, Maigretove starosti a Maigret váha. Kniha je staršia, vydavateľstvo Slovenský spisovateľ 1984, avšak vo veľmi dobrom stave.
Image from gallery
1 €
KURIÉR
Thomas Mann - Príbehy života a smrtiVranov nad Topľou, pridané pred 6 mesiacmiPredám knihu od Thomasa Manna - Príbehy života a smrti. Kniha je staršia, vydavateľstvo Tatran 1976, avšak čitateľná, 379 strán.