Offero

Gabriela Gunarova

Slovensko
0 hodnotení
Sledovať
Registráciapred rokom
Sledovateľov0
Aktívne inzeráty7
Predajov0
Nákupov0
LokalitaSlovensko
Image from gallery
25 €
KURIÉR
Bunda na zimu Poprad, pridané pred rokomPredám ženskú bundu na zimu. Vekmi dobrý stav. Oblečená asi 2-3 krát. Výhoda že je veľmi tepla. A viete ju dopasovať aj elegantne aj športovo. Veľkosť je 42 , no sadne aj na 38 až 40. Záleží či chcete voľnejšiu alebo obtiahnutejsiu. V prípade záujmu premeriam. Pôvodná cena 55 eur.
Image from gallery
20 €
KURIÉR
Bunda na zimu Poprad, pridané pred rokomPredám bundu na zimu. Malo používaná, je vo veľmi dobrom stave. Je v nej veľmi teplo a čo je super, že je nepremokavá. Veľkostne sedí an na 38/40. Ja bežne nosím 38 a sedí mi super. Kľudne aj osobne vyzdvihnutie.
Image from gallery
35 €
KURIÉR
Chobotnička ružová Poprad, pridané pred rokomChobotnička je vyrobená z jemnej priadze.Priadza je dovezená z Rakúska. Výška tela je 12 cm bez chápadiel. S chápadlami má 25cm. Možnosť vyrobiť v akejkoľvek farbe. Kúpou chobotničky vyčaríte úsmev nejednému dieťaťu. Vaše deti si ju zamilujú. Materiál je úžasný, jemný, hebučký.
Image from gallery
35 €
KURIÉR
Chobotnička siváPoprad, pridané pred rokomChobotnička je vyrobená z jemnej priadze.Priadza je dovezená z Rakúska. Výška tela je 20 cm bez chápadiel. S chápadlami má 40 cm. Možnosť vyrobiť v akejkoľvek farbe. Kúpou chobotničky vyčaríte úsmev nejednému dieťaťu. Vaše deti si ju zamilujú. Materiál je úžasný, jemný, hebučký.
Image from gallery
25 €
KURIÉR
Mojkáčik Zajko Poprad, pridané pred rokomMojkáčik Zajko je vyrobený z jemnej priadze.Výška je 35cm aj s ušami. Možnosť vyrobiť v akejkoľvek farbe. Kúpou mojkáčika vyčaríte úsmev nejednému dieťaťu. Vaše deti si ho zamilujú. Materiál je úžasný, jemný, hebučký.
Image from gallery
55 €
KURIÉR
Hačkovaný medvedík ružový 23 cmPoprad, pridané pred rokomHačkovaný medvedík je vyrobený z jemnej priadze.Výška je 23 cm. Možnosť vyrobiť v akejkoľvek farbe. Kúpou tohto macíka vyčaríte úsmev nejednému dieťaťu. Vaše deti si ho zamilujú. Materiál je úžasný, jemný, hebučký.
Image from gallery
65 €
KURIÉR
Hačkovaný medvedík Poprad, pridané pred rokomHačkovaný medvedík je vyrobený z jemnej priadze.Výška je 30 cm. Možnosť vyrobiť v akejkoľvek farbe. Kúpou tohto macíka vyčaríte úsmev nejednému dieťaťu. Vaše deti si ho zamilujú. Materiál je úžasný, jemný, hebučký.