Offero

Jana Chlepčoková

Slovensko
0 hodnotení
Sledovať
Registráciapred rokom
Sledovateľov0
Aktívne inzeráty8
Predajov0
Nákupov0
LokalitaSlovensko
Image from gallery
70 €
KURIÉR
Detská jedálenská stolička s hojdačkouVeľký Krtíš, pridané pred rokomJedálenská stolička s hojdacím mechanizmom od 9 - 36 kg polohohovateľná, vydáva niekoľko rôznych melódií, zachovalá po 1 dieťati. Mierne ošúchaná koženka viď. foto. Priložený adaptér, funguje aj na batérie. Zn. Pali
Image from gallery
7 €
Rýchlovarná kanvica nerezová zn. CONCEPTSlovensko, pridané pred rokomNerezová rýchlovarná kanvica v oranžovej farbe s objemom 1,7 l málo používaná.
Image from gallery
10 €
Bezdotykový smetný kôšSlovensko, pridané pred rokomBezdotykový smetný kôš s vedrom zn. Helpmation. Veľmi tiché otváranie a zatváranie veka, nerezový s úpravou proti otlačkom. Objem 12 l, otváranie na 2 batérie AA.
Image from gallery
5 €
KURIÉR
Chlapčenské sandále Protetika veľ.21Slovensko, pridané pred rokomChlapčenské sandále po 1 dieťati zn. Protetika veľ.21 celokožené.
Image from gallery
50 €
KURIÉR
Dámsky kabátSlovensko, pridané pred rokomKvalitný dámsky kabát v dĺžke mierne nad kolená vhodný na zimné obdobie 3x oblečený. Odnímateľná kožušina.
Image from gallery
35 €
KURIÉR
Hrejivé bolerko z pravého vtáčieho periaSlovensko, pridané pred rokomHrejivé bolerko z pravého vtáčieho peria bielej darby 1x oblečené.
Image from gallery
20 €
KURIÉR
Spoločenské šatySlovensko, pridané pred rokomKorzetové spoločenské šaty z brokátu zachovalé 2x použité.
Image from gallery
120 €
KURIÉR
Svadobné šaty s čipkouSlovensko, pridané pred rokomNádherné svadobné šaty v bielej farbe s dlhou vlečkou a s katedrálnym závojom ušité na mieru vo veľ. 34. Je k nim kruhová spodnička a sú veľmi ľahučké. Olečené 1x.