Offero

Stromodrievko

Spišská Nová Ves
0 hodnotení
Sledovať
Registráciapred rokom
Sledovateľov0
Aktívne inzeráty15
Predajov0
Nákupov0
LokalitaSpišská Nová Ves
Image from gallery
90 €
KURIÉR
Dubové hodiny 40cmSpišská Nová Ves, pridané pred rokomNástenné hodiny z dubového dreva, rozmer 40cm. Hodiny sú pohánane tichým chodom strojčeka.
Image from gallery
400 €
Orechový konferenčný stôlSpišská Nová Ves, pridané pred rokomOkrúhly konferenčný stôl z orechového dreva - masívu v rozmere 70 cm postavený na masívnejších nohách z kovu v čiernej farbe. Hrúbka vrchnej dosky je cca 4.5cm
Image from gallery
550 €
Jedálenský stôl z masívu brestuSpišská Nová Ves, pridané pred rokomJedálenský stôl v okrúhlom prevedení z brestobého dreva v priemere 90cm postavený na tenkých ale pevných ciernych nohách z kovu.
Image from gallery
330 €
Brestová doska pod umývadlo z masívuSpišská Nová Ves, pridané pred rokomNádherná brestová doska pod umývadlo z masívneho dreva brestu, doska je určená na montáž pod umývadlo a je ošetrená a vhodná do mokrého prostredia. Doska pod umývadlo má rozmer 120x50cm a 4.5cm hrúbku dreva.
Image from gallery
110 €
KURIÉR
Dubové hodiny s epoxidom 30cmSpišská Nová Ves, pridané pred rokomNástenné dubové hodiny v prevedení 30 cm s stredovou riekou epoxidu vo farbe coral blue. Hodiny sú poháňané tichým chodom strojčeka. A majú vyfrézované čiarky na ciferníku.
Image from gallery
130 €
KURIÉR
Dubové nástenné hodiny s číslamiSpišská Nová Ves, pridané pred rokomDubové nástenné hodiny zostavené čisto z dubového masívneho dreva a strojčeka. Strojček je tichý, bez tikania a hodiny majú rozmer 40cm. Obsahujú tiež vyfrézované a zaliaté epoxidom všetky čísla na ciferníku.
Image from gallery
195 €
KURIÉR
Orechové hosiny s epoxidomSpišská Nová Ves, pridané pred rokomDrevené nástenné hodiny zostavené čisto z orechového masívneho dreva a bielej epoxidovej živice. Strojček je tichý, bez tikania a hodiny majú rozmer 40cm. Obsahujú tiež vyfrézované čiarky a čísla ktoré sú odliaté epoxidom.
Image from gallery
120 €
KURIÉR
Dubové hodiny s machomSpišská Nová Ves, pridané pred rokomNádherné hodiny a hlavne jedinečné ktoré nemá nik okrem vás. Tieto hodiny sú v rozmere 36cm a sú výsledkom spojenia dubového dreva a stabilizovaného machu. Hodiny poháňa tichý chod strojčeka.
Image from gallery
400 €
Dubové mega hodiny 90cm v obručiSpišská Nová Ves, pridané pred rokom90 cm nástenné dubové hodiny v kovovej obruči. Hodiny poháňa tichý chod strojčeka.
Image from gallery
60 €
Mega doska na servírovanie jedlaSpišská Nová Ves, pridané pred rokomČerešňová doska na servírovanie jedla. Doska je v rozmere 100cm x 25-30cm. Je ošetrená olejom vhodným na kontakt s potravinami.
Image from gallery
240 €
Doska pod umývadloSpišská Nová Ves, pridané pred rokomNádherná brestová doska pod umývadlo z masívneho dreva brestu, doska je určená na montáž pod umývadlo a je ošetrená a vhodná do mokrého prostredia. Doska pod umývadlo má rozmer 80x40cm a 4.5cm hrúbku dreva.
Image from gallery
45 €
Orechové denko, doska na krájanieSpišská Nová Ves, pridané pred rokomOrechové denko na krájanie a servírovanie s epoxidom. Vhodné na kontakt s jedlom. Rozmer 40x25cm
Image from gallery
150 €
KURIÉR
Dubové nástenné hodiny 60cmSpišská Nová Ves, pridané pred rokomPredám dubové nástenné hodiny z masívu v rozmere 60cm a 3cm hrúbka. Hodiny majú vyfrézované ciarky na ciferníku a poháňa ich tichý chod strojčeka.
Image from gallery
220 €
KURIÉR
Jedinečné nástenné hodiny s epoxidomSpišská Nová Ves, pridané pred rokomJedinečné nástenné hodiny s epoxidom v rozmere 40cm z orechového dreva a epoxidovej živice modrej jemne priehľadnej farby. Hodiny poháňa tichý chod strojčeka.
Image from gallery
119 €
KURIÉR
Podnos na servírovanieSpišská Nová Ves, pridané pred rokomJedinečný podnos na servírovanie z jaseňového dreva a epoxidu. Podnos má rozmer 40x21cm a kovové rúčky na držanie. Podnos je ošetrený odies oilom.