Offero

Veronika Crkoňová

Púchov
0 hodnotení
Sledovať
Registráciapred rokom
Sledovateľov0
Aktívne inzeráty6
Predajov0
Nákupov0
LokalitaPúchov
Image from gallery
105 €
KURIÉR
Predám Samsung s20 plus 8gb/128gb Grey s rozbitým displejomPúchov, pridané pred rokomPredám rok a pol používaný Samsung s20 PLUS vo farbe Cosmic Grey. Verzia 8GB RAM a 128 GB vnútorná pamäť, ktorú je možné rozšíriť do 1TB microSD kartou. Má vadu na displeji, nakoľko mi nešťastne padol, a pukol na mieste kde sa mi odliepala fólia a bude nutná výmena celého displeja. Aktuálny stav je zohľadnený v cene. Na displeji je ešte stále nová fólia. Zadnú bielu som odstránila kvôli foteniu, ale dám na ňu nalepiť v servise priehľadnú, novú. Používať sa dá aj naďalej, no menšími s obmedzeniami. Bol vždy nosený v púzdre, s ochrannou zadnou aj prednou fóliou. Zadná strana je ako nová. Po odservisovaní a výmene displeja bude znovu ako nový. Poprípade niekomu sa hodí ešte na súčiastky. Predávam v pôvodnom balení, bez sluchátiek a nabíjačky. Osobný odber v Púchove, alebo po prevode na účet pošlem kuriérom/poštou.
Image from gallery
10 €
Predám hopsadloPúchov, pridané pred rokomPredám hopsadlo v dobrom používanom stave, je nutné ho umyť, slečna ho trošku popísala. Na funkčnosti to absolútne nebráni, je plne funkčný.
Image from gallery
10 €
Predám kozmetický stolík pre mladú slečnu Púchov, pridané pred rokomPredám používaný no vo veľmi dobrom stave, bez poškodení kozmetický stolík pre mladú slečnu.
Image from gallery
15 €
Predám úplne nový nepoužitý nosič pre bábätko Púchov, pridané pred rokomPredám úplne nový nosič pre bábätko nepoužitý ani raz, bol iba odložený v skrini.
Image from gallery
10 €
Predám úplne nový nosič, nepoužitý ani razPúchov, pridané pred rokomPredám úplne nový nosič pre bábätko, ani raz nepoužitý. Len odložený v skrini, ako nový.
Image from gallery
22 €
Predám XXL Minkey modro-biele hniezdo pre chlapcaPúchov, pridané pred rokomDobrý deň prajem. Predám ako Nové HANDMADE XXL hniezdočko, ktoré má prednú aj zadnú stranu Minkey, bielo-slabunko modrej farby. Je v TOP stave ako nové, používané iba v postieľke na spanie, prvé 3 mesiace. Pred odberom bude ešte raz nanovo vypraté. Dá sa používať aj rozopnuté, alebo sa dá zatiahnuť šnúrkou. Je to veľmi dobrá alternatíva pre detičky, ktoré majú radi zavinovačky, v hniezde sa cítia tiež pohodlne a bezpečne. Za nás jednoznačne najlepšia vec do výbavičky. Hniezdočko je obrovské, priestranné, rozmery cca 110x50cm.