Offero
Daniela Jezova

Daniela Jezova

Bratislava I, Bratislava
0 hodnotení
Sledovať
Registráciapred 9 mesiacmi
Sledovateľov0
Aktívne inzeráty13
Predajov1
Nákupov0
LokalitaBratislava I, Bratislava
Image from gallery
7 €
KURIÉR
Futbalový chlapčenský peračník s potrebami Bratislava I, Bratislava, pridané pred 8 mesiacmiPredám nový nepoužitý futbalový chlapčenský peračník za výhodnú cenu. V cene sú aj farbičky kvalitnej značky herlitz a iné nové gumi a ceruzky.
Image from gallery
7 €
KURIÉR
Chlapčenský peračník s potrebamiBratislava I, Bratislava, pridané pred 8 mesiacmiPredám nový chlapčenský peračník ergobag s výplňou. Nízka cena. Všetky farbičky, perá a gumi sú nepoužité.
Image from gallery
17 €
KURIÉR
Nový štvorposchodový peračník smileyBratislava I, Bratislava, pridané pred 8 mesiacmiPredám nový štvorcový peračník smiley. Kvalitný nepoužitý. Zips zo smiley. Veľa miesta na farbičky, perá. Jednoduchý motív. Nízka cena.
Image from gallery
20 €
KURIÉR
Hot Wheels korčule pre detiBratislava I, Bratislava, pridané pred 9 mesiacmiPredám málo používané detské štviorkolieskové korčule Hot Wheels. Majú trojstupnový systém na učenie sa korčuľovať. Nastaviteľná veľkosť od 22 až 30. Korčule sú veľmi obľúbené pre chlapcov.(Máme aj pôvodnú krabicu)
Image from gallery
11 €
KURIÉR
Zábavný trojuholník pre bábätkáBratislava I, Bratislava, pridané pred 9 mesiacmiNekoňečná zábava pre deti. Ukľudní všetky bábätká. Neuveriteľné zábava so všetkými možnými hrkálkami a točiacími guličkami. Neuveriteľne veľa zábavy na jednom trojuholníku.
Image from gallery
15 €
KURIÉR
Zábavná hracia kockaBratislava I, Bratislava, pridané pred 9 mesiacmiNekoňečná zábava pre deti. Veľmi zábavná kocka s piatimi rôznymi hrami ako magnetická tabuľa s magnetkami, hodinky, vhadzovanie tvarov do krabice, cesta pre geometrické tvari a slony a levy. Nekonečné hodiny zábavy.
Image from gallery
29 €
KURIÉR
Sonická zubná kefka Orava Stomafresh (nepoužitá)Bratislava I, Bratislava, pridané pred 9 mesiacmiPredám úplne novú, ani raz nepoužitu sonickú zubnú kefku Orava Stomafresh. Postará sa o efektívne čistenie vašich zubov. Má funkciu časovača , viaceré čistiace režimy a indikátor stavu batérie. V balení dostanete aj cestovné púzdro, nabíjací podstavec a 1x hlavicu. Rozmery: šírka 3 x hĺbka 3,1 x výška 24,8 CM s nadstavcom. Hmotnosť: 112 g. Hlučnosť: 65 dB.
Image from gallery
6 €
KURIÉR
Kniha pre deti Poďme si zajazdiť Bratislava I, Bratislava, pridané pred 9 mesiacmiPredám magnetickú knihu s autíčkom Blesk. Veľmi zábavná kniha pre tvorbu svojich vlastných obrázkov namagnetovaním magnetiek áut. Vyrobte si originálne strany magnetkami.
Image from gallery
50 €
Golfový kočík ChiccoBratislava I, Bratislava, pridané pred 9 mesiacmiPredám Golfový kočík Chicco zelenej farby s krabičku a pláštenkou. Jednoduché skladanie, relatívne ľahký na manipuláciu. Zdvojené kolesá. Chrbtová opierka sa dá polohovať až do ľahu. Zdvihnúť sa dá aj opierka nôh. Kočík má bezpečnostný pás.
Image from gallery
18 €
Nosič Baby VakBratislava I, Bratislava, pridané pred 9 mesiacmiPredám zachovalý nosič pre bábätká. BABY VAK je s veľmi pohodlnej látky. Nastaviteľná dĺžka. Veľmi dobrá cena za kvalitný nosič. Najpohodlnejšie pre bábätká ktoré sa dá kúpiť. Okrúhlý tvar
Image from gallery
120 €
Maxi Čosi Vajíčko s fudakomBratislava I, Bratislava, pridané pred 9 mesiacmiPredám zachovalu autosedačku Maxi-Cosi hnedú pre deti od narodenia do 12 mesiacov. Predám aj fusak do autosedačky Maxi-Cosi.
Image from gallery
8 €
KURIÉR
Spoločenská hra GRAND PRIX Bratislava I, Bratislava, pridané pred 9 mesiacmiPredám spoločenskú hru GRAND PRIX. Málo používaná. Perfektná pre malých pretekárov. S obrázkami Bleska a jeho kamarátov. Vhodná pre deti od 5 rokov.
Image from gallery
15 €
KURIÉR
Haba nočná lampa s obrázkom parníkaBratislava I, Bratislava, pridané pred 9 mesiacmiPredám HABA nočnú lampu z obrazom parníka. Táto loď krásne uspí vaše dieťa. Cez deň obraz, cez noc nočná lampa. S technikou LED. Potrebné sú 3x 1,5 V-AA baterky. Materiál je bavlna a preglejka. Rozmery sú 30 x 30 x 2,5 CM.