Offero

J_V Offero

Slovensko
0 hodnotení
Sledovať
Registráciapred 9 mesiacmi
Sledovateľov0
Aktívne inzeráty47
Predajov2
Nákupov15
LokalitaSlovensko
Image from gallery
43 €
KURIÉR
Termotlačiareň 58mm bluetooth / tlačiareň na bločkySlovensko, pridané pred 7 mesiacmiPredám novú, nepoužívanú mini bluetooth mobilnú 58mm termotlačiareň. Tlačiareň tlačí na štandardný 57 mm široký termopapier (šírka tlače 48 mm). Tlačiareň sa dá použiť na tlač účteniek (napr cez EKASU), potvrdení, atď. Používa priamu termotlač, ktorá eliminuje potrebu atramentových kaziet alebo spotrebného materiálu, je šetrná k životnému prostrediu a šetrí peniaze, nemusíte kupovať žiadne tonery/atramenty. Tlačiareň môžete pripojiť k mobilu alebo PC cez Bluetooth alebo pomocou USB kábla, kompatibilná s Windows XP/7/8/10/11, Android, iOS, Linux. Tlačiareň má vstavanú 1500mAh lítiovú batéria, po úplnom nabití môže byť použitá nepretržite niekoľko hodín, tlačiť môžete kedykoľvek a kdekoľvek. Tlačiareň je kompatibilná aj s aplikáciou Bluetooth print, ktorú nájdete v obchode Play pre android a s mnoho ďalšími. Obsah balenia: mobilná termotlačiareň kábel USB-C návod 1 rolka termopásky 57/40/12 Na predaj mám aj 57mm termopásky.
Image from gallery
8 €
KURIÉR
Sata adaptér USB 3.0 kábel pre HDD, SSDSlovensko, pridané pred 8 mesiacmiPredám nový, nepoužívaný USB 3.0 SATA 3 adaptér pre 2.5" HDD a SSD disky. Vlastnosti: celková dĺžka: asi 23 cm. Konektory: 1x USB, 1x SATA-22pin. USB štandard: 3.0. červená LED: správne napájanie. modrá LED: Činnosť disku. kompatibilita: Win 10 alebo nižší, MAC OS 9.x / 10.x, Linux. systém plug & play. štandardné USB 3.0. LED diódy indikujúce prácu. USB adaptér pre HDD, SSD. Adaptér umožňuje pripojiť 2,5" disk alebo SSD k počítaču alebo notebooku. Zariadenie je vybavené systémom Plug & Play, vďaka ktorému nevyžaduje pre správnu činnosť ovládače. Použitý bol aj moderný čipset, ktorý je zodpovedný za rýchly prenos, spoľahlivosť a bezpečnosť dát. Adaptér je ideálne pre servisné aplikácie vyžadujúce stabilnú prevádzku.
Image from gallery
10 €
KURIÉR
Externý HDD disk / 2,5" HDD disky do notebookov 320GB, 500GBSlovensko, pridané pred 8 mesiacmiPredám externé 2,5" HDD disky v krabičkách s USB 3.0 káblom. Všetky disky sú prečistené a preformátované na plnú kapacitu (NTFS). Všetky disky boli otestované pomocou programu CrystalDiskInfo, sú bez vadných sektorov a bez závad, na vyžiadanie viem poskytnúť screenshot o stave disku. Disky je možné kúpiť buď v krabičkách na externé disky (stačí pripojiť k PC, notebooku, TV, konzole, atď. pomocou USB kábla, netreba žiadny zdroj, sú napájané cez USB) alebo je ich možné kúpiť aj samostatne a použiť v notebooku prípadne PC. Mám v ponuke viac diskov rôznych značiek, pre aktuálnu ponuku ma kontaktujte. Cena za disky bez externého boxu: 320GB - 10€ 500GB - 15€ Cena za disky s externým boxom: 320GB - 15€ 500GB - 20€ HDD disky, externé disky, 2,5 HDD, 2.5" HDD, Western Digital HDD, WD HDD, Hitachi, data traveller, externý disk, HDD do notebookov, krabička na externý disk, externý box
Image from gallery
85 €
KURIÉR
Orange PI 3 LTSSlovensko, pridané pred 9 mesiacmiPredám mini počítač Orange Pi 3 LTS spolu s plastocou krabičku, nalepenými heatsinkami (pasívne chladenie) a s ventilátorom (aktívne chladenie - DC brushless fan - 5V 0,20, dá sa zapojiť do GPIO pinov). Pár krát použité, mal som v pláne použiť na DIY NAS a media server, ale už som dostal Synology a Orange PI mi len zbytočne leží na poličke. Vhodné na rôzne DIY projekty, na učenie sa používať Linux, atď. Vhodná alternatíva k Raspberry Pi, ktoré je aktuálne nedostupné alebo predražené. Výkonný mikropočítač Orange pi PC s podporou pre Ethernet a WiFi a RAM 2GB. Procesor na doske je štorjadrový ARM CORTEX A7 s frekvenciou 1.2GHz. Platforma Orange pi je open source a podporuje operačné systémy Ubuntu, Debian aj Android 4.4. To Všetko pri veľmi nízkej spotrebe. V prípade potreby môžem pribaliť MicroSD kartu a viem aj predinštalovať operačný systém podľa výberu. Taktiež môžem pribaliť aj napájací adaptér a USB typ C kábel.
Image from gallery
85 €
KURIÉR
Mobilná 58mm bluetooth termotlačiareň etikietSlovensko, pridané pred 9 mesiacmiPredám novú, nepoužívanú 58mm mobilnú termotlačiareň na etikety. Tlačiareň má bluetooth, je možné tlačiť aj z mobilu - aplikácia Mlabel alebo sa dá pripojiť k PC cez USB kábel. Video: https://youtu.be/jgGB-zELrPw Viac info: https://milestoneiot.com/?thread-13-119.html Obsah balenia: termotlačiareň MHT-L5801 nabíjací adaptér USB kábel CD s firmware pre PC návod 1 rolka 40*30mm etikiet Mám na predaj aj etiketové termopásky (rolky) rôznych rozmerov, ozvite sa.
Image from gallery
45 €
KURIÉR
Skladacia prenosná bluetooth bezdrôtová klávesnicaSlovensko, pridané pred 9 mesiacmiBezdrôtová skladacia klávesnica zjednodušuje používanie zariadení, ktoré môžu používať externé vstupné zariadenia. Klávesnica bola vybavená modulom Bluetooth, vďaka ktorému sa môžete ľahko pripojiť k zariadeniam zdieľajúcim tento komunikačný štandard. Vďaka svojim malým rozmerom je ideálnym spoločníkom na akúkoľvek cestu. Klávesnica QWERTY je ideálna pre každodennú prácu s tabletmi. Niektoré klávesy slúžia aj ako funkčné klávesy, napríklad zníženie hlasitosti, nasledujúca skladba alebo zvýšenie hlasitosti. Produkt má aj touchpad, vďaka ktorému bude jednoduché ovládať zariadenie pomocou kurzora. Vstavaný touchpad je podporovaný iba zariadeniami s operačným systémom Windows a Android – nie je kompatibilný so zariadeniami Apple. Parametre: • Materiál: hliník, ABS • Dosah: 10m • Verzia Bluetooth: bluetooth 3.0 • Kompatibilita systému: Android, iOS, Windows • Konektor: USB micro • Dĺžka kábla: 40 cm • Dĺžka položky: 9,8 cm • Kapacita batérie: 140 mAh • Hmotnosť: 197,3 g
Image from gallery
5 €
KURIÉR
Kuchynská minútka/časovač/stopkySlovensko, pridané pred 9 mesiacmiPredám novú nepoužívanú kuchynskú minútku, dá sa použiť aj ako stopky. Veľký čitateľný displej, zvuková signalizácia, magnet (na pripevnenie napr. na chladničku alebo sporák) a nožička na postavenie. Napájanie - batéria 1× AAA.
Image from gallery
9 €
KURIÉR
TDS merač / TDS meterSlovensko, pridané pred 9 mesiacmiPredám nový, nepoužívaný TDS meter. Meter celkového obsahu rozpustených pevných látok (TDS) a merač elektrickej vodivosti (EC) s teplomerom. Merač TDS/EC je presný prístroj určený na základné testovanie vody na stanovenie celkového obsahu rozpustených pevných látok (TDS) vo vode (soli, minerály, kovy atď.). Výsledná hodnota sa udáva ako PPM (parts per million) a možno ju prepnúť na EC (Electric Conductivity). Pomocou tohto prístroja možno rozlíšiť vodu z vodovodu, vodu zo studne alebo filtrovanú vodu atď. Prístroj je vybavený automatickou kompenzáciou teploty – výsledky by nemali byť ovplyvnené teplotou vody. Prístroj možno použiť v bazénoch a kúpeľoch, rybníkoch a akváriách, v poľnohospodárstve a hydropónii, v odpadových vodách, chladiacich vežiach, potravinárskom priemysle, laboratóriách, na vzdelávacie účely atď. Merač je vhodný aj na meranie účinnosti reverznej osmózy pri čistení vody od rozpustených látok.
Image from gallery
8 €
KURIÉR
Mini nabíjacia LED baterka / svietidloSlovensko, pridané pred 9 mesiacmiPredám novú nepoužívanú mini LED baterku, ktorá sa dá nabíjať cez micro USB. Nabíjací kábel je súčasťou balenia. Vlastnosti: Super mini veľkosť, jasný svetelný efekt Protišmykový dizajn a vodotesný dizajn Výstupný jas môže dosiahnuť 2 000 lumenov (MAX) Nastaviteľný rozsah zaostrenia pre rôzne použitie, natiahnutím upravíte zaostrenie Klip pre pohodlné nosenie Vhodné na lov, cyklistiku, horolezectvo, kempovanie a outdoorové aktivity, atď.
Image from gallery
Dohodou
KURIÉR
AC/DC adaptéry, adaptéry na nabíjanie mobilu, a ďalšieSlovensko, pridané pred 9 mesiacmiPredám rôzne veci, viď foto: 1. AC/DC adaptér 5V 2A (vhodné napr k routeru, klasický jack) - 5€ 2. AC/DC adaptér 5V 2,5A (žltý menší jack) - 5€ 3. Fast Charge adaptér 4-portový (3x USB A a 1 USB C, 5V, 2,4A) -6€ 4. Fast charge adaptér QC 3.0 (5V 3A max, 1 USB A port) - 6€ 5. Originálny adaptér k Xiaomi telefónom (5V, 2,5A) -8€ 6. Kábel USB na 12V DC, univerzálny DC adaptér z USB portu (obsahuje jack konektory rôznych veľkostí) - 6€ 7. Dupont konektory (jumper dupont wires, male-female, male-male a female-female, vhodné k Raspberry pi, arduino uno, mám 3ks každého typu) - 5€ za celú sadu alebo zvlášť dohodou 8. DC ventilátor Brushless Fan 5V (jeden 2 pinový a druhý s troma pinmi - dajú sa kontrolovať otáčky, vhodné napr na chladenie jednodoskových počítačov ako Raspberry pi a Orange pi kde sú GPIO piny) - 3€/4€ 9. Multifunkčný USB tester (meria napätie, prúd, ...) - 6€
Image from gallery
9 €
KURIÉR
KODAK Micro SDHC karta 32GBSlovensko, pridané pred 9 mesiacmiPredám novú, nerozbalenú KODAK Micro SDHC kartu s kapacitou 32GB.
Image from gallery
0.5 €
KURIÉR
Harry Potter postavičky z Lidl (zadarmo darujem)Slovensko, pridané pred 9 mesiacmi Darujem k mojím inzerátom alebo predám Harry Potter Wizarding World postavičky z Lidl. Aktuálne mám k dispozícii tieto čísla: 1 6 14 - 2 ks 15 - 2 ks 17 - 3 ks 22 - 3 ks 23 - 3 ks Môžem pribaliť k nákupu niečoho z mojej ponuky zadarmo, alebo predám aj zvlášť: 1ks = 0,30€ - 0,50€ (závisí podľa počtu)
Image from gallery
9 €
KURIÉR
Bezdrôtové Bluetooth slúchadlá TWS Air PRO 4 Slovensko, pridané pred 9 mesiacmiPredám nové, nepoužívané bezdrôtové Bluetooth TWS slúchadlá Air PRO 4. Čistý a hlboký zvuk STEREO Odolný proti vlhkosti a postriekaniu - IPX 5 Stav nabitia sa zobrazuje priamo na telefóne po otvorení púzdra Ergonomický tvar slúchadiel pre pohodlné nosenie Bezdrôtové pripojenie prostredníctvom Bluetooth 5.0 Elegantné magneticky uzatvárateľné púzdro v ktorom sa slúchadlá nabíjajú Hlasová podpora (napr.SIRI) Možnosť pripojiť k mobilným telefónom s operačným systémom Android ale aj iOS Bluetooth 5.0, dosah 10-15 m Vzdialenosť pre prenos v rámci exteriéru až do 10 metrov Doba nabíjania : 1 - 2 hodiny Nepretržité prehrávanie médii : až 2,5 hodiny Doba hovoru: do 2,5 hodiny Rozmer slúchadla : 16 mm x 15 mm x 39 mm Kapacita nabíjacieho púzdra: 300 mAh Kapacita batérie slúchadiel : 65 mAh Magnetické uzavretie puzdro Mikrofón: ÁNO, vstavaný V ponuke mám aj silikónové ochranné puzdro na tieto slúchadlá v modrej alebo červenej farbe, 1ks je za 1€.
Image from gallery
7 €
KURIÉR
Príslušenstvo na Xiaomi Redmi Note 9 (puzdro, sklo, fólia)Slovensko, pridané pred 9 mesiacmiPredám nové nepoužívané príslušenstvo na telefón Xiaomi Redmi Note 9: čierne ochranné puzdro/kryt s držiakom - 7€ 2ks ochranné fólie (hydrogel) - 2€ za ks 2 ks ochranné tvrdené sklo - 3€ za ks Predám ako celok alebo zvlášť.
Image from gallery
8 €
KURIÉR
Sada krimpovacích pinov/konektorov DuPont 2,54 mmSlovensko, pridané pred 9 mesiacmiPredám sadu DuPont pinov, dutiniek a plastových konektorov. Rozteč pinů v konektoru 2,54 mm (0,1"). Jmenovitý proud 3A. Sada obsahuje dohromady 620 částí. Krabička obsahuje: 200x Krimpovací kolíky 200x Krimpovací dutinky 10x Konektor 2 x 6 10x Konektor 2 x 5 10x Konektor 2 x 4 10x Konektor 2 x 3 10x Konektor 2 x 2 20x Konektor 1 x 6 20x Konektor 1 x 5 20x Konektor 1 x 4 20x Konektor 1 x 3 40x Konektor 1 x 2 50x Konektor 1 x 1
Image from gallery
8 €
KURIÉR
USB 3.0 obal na 2,5" HDD diskSlovensko, pridané pred 9 mesiacmiPredám nový, nepoužívaný USB 3.0 plastový obal na 2,5" HDD disk.
Image from gallery
15 €
KURIÉR
Topánky BAŤA LIGHT 41Slovensko, pridané pred 9 mesiacmiPredám nové, nenosené topánky BAŤA LIGHT veľkosť 41. https://www.bata.sk/znacky/bata-light/bata-light-849637-170R_3768496370310A.html?cgid=znacky_batalight&dwvar_170R__3768496370310A_color=08
Image from gallery
6 €
KURIÉR
Wifi adaptér USBSlovensko, pridané pred 9 mesiacmiPredám USB Wifi adaptér 150 Mbps pre PC, notebook (Windows 7, 8, 10,...).
Image from gallery
7 €
KURIÉR
Bluetooth v5.0 adapter USB pre PCSlovensko, pridané pred 9 mesiacmiPredám USB Bluetooth 5.0 adaptér pre PC, notebook (Windows 7, 8, 10,...). Pomocou tohto adaptéra rýchlo a šikovne rozšírite pripojiteľnosť vášho počítača alebo notebooku o Bluetooth pripojenie, možnosť synchronizácie so smartfónmi a rôznymi doplnkami ako klávesnice, myši. slúchadlá atď. Stačí adaptér zastrčiť do USB portu, systém si už ovládače nainštaluje sám.
Image from gallery
8 €
KURIÉR
USB 3.0 flash disk 32GB Slovensko, pridané pred 9 mesiacmiPredám USB 3.0 Flash Disk 32 GB Jaster. Na jednej strane je klasické USB (do PC) a na druhej USB typ C (môžete ho pripojiť do telefónu s funkciou OTG).
Image from gallery
9 €
KURIÉR
Smart Wifi zásuvka do 20ASlovensko, pridané pred 9 mesiacmiPredám novú, nepoužívanú WiFi ovládanú zásuvku pre ovládanie spotrebičov a zariadení do 20A. S meraním aktuálnej spotreby energie a štatistikou spotreby. Možnosť nastavenia časovačov, automatického spínania. Podpora Amazon Alexa a Google Assistant. Ovládanie cez aplikáciu eWeLink APP. Inteligentné zásuvky predstavujú revolučný spôsob ovládania a monitorovania vašej domácnosti alebo kancelárie. pripojené do elektrickej zásuvky prostredníctvom 802.11.b/g/n 2.4G WiFi. eWeLink zásuvka má maximálnu prúdovú kapacitu 20 A, ktorá uspokojí potreby aj tých najnáročnejších spotrebičov. Samotná zásuvka má kompaktné rozmery 49x49x82 mm, vďaka čomu sa perfektne hodí do menších priestorov a nenaruší estetiku vášho interiéru. Spôsob pripojenia: 802.11.b/g/n 2.4G WiFi Pracovná teplota: -10 ℃ ~ 40 ℃ Napätie: 110-240 V AC Maximálny prúd: 20 A Rozmery: 49x49x82 mm Spotreba energie v pohotovostnom režime: 0,8 W
Image from gallery
8 €
KURIÉR
Xiaomi originál nabíjací adaptérSlovensko, pridané pred 9 mesiacmiPredám originál nabíjací adaptér značky Xiaomi 5V 3A s rýchlym nabíjaním. Rychlá 18W nabíječka od Xiaomi vám zprostředkuje bleskové dobití vašeho telefonu během pouhých pár desítek minut díky podpoře technologie Qualcomm Quick Charge 3.0. Rychlonabíječka s USB portem, do kterého stačí připojit kabel a můžete nabíjet! Nabíječka je také vybavená přepěťovou ochranou. Originální produkt Xiaomi umožňuje po připojení kabelu s příslušným konektorem nabíjet téměř jakýkoli telefon dostupný na trhu. Zdroj byl vyroben s maximální pečlivostí z bílého plastu. Nabíječka podporuje technologii Quick Charge 3.0 , která ji po připojení kompatibilního zařízení nabije mnohem rychleji než běžný zdroj. U telefonů, které tuto funkci nemají, poběží nabíjení standardní rychlostí. Maximální výstupní proud je 2,5A. USB-A port pro připojení kabelu 5V/3A, 9V/3A, 12V-1,5A
Image from gallery
8 €
KURIÉR
Kingston 32GB microSD karta Canvas Select PlusSlovensko, pridané pred 9 mesiacmiPredám novú, nerozbalenú MicroSD HC kartu 32GB Kingston Canvas Select Plus. Pamäťová karta Kingston bude kvalitným a veľmi kompaktným úložiskom vašich dátových informácií. Ide o kartu s názvom micro SDHC, ktorá je kompatibilná s mobilnými telefónmi a elektronikou podporujúcou drobnejšiu veľkosť. Zaistí priestor s kapacitou 32 GB. Kingston Canvas Select Plus micro SDHC 32GB Class 10 UHS-I + SD adaptér patrí do rýchlostnej triedy Class 10. V balení nájdete praktický adaptér na vloženie do SD slotov. Kľúčové vlastnosti pamäťovej karty Kingston Canvas Select Plus micro SDHC 32GB Class 10 UHS-I + SD adaptér Ide o pamäťovú kartu typu micro SDHC Celková veľkosť pamäťovej karty je 32 GB Rýchlosť čítania dosahuje 100 MB/s Pamäťová karta Kingston ponúka rýchlostnú triedu Class 10 Video trieda pamäťovej karty Kingston: V10 Čo sa týka výkonu pre aplikácie ide o triedu A1
Image from gallery
9 €
KURIÉR
USB Flash disk KODAK Mini Metal 32GBSlovensko, pridané pred 9 mesiacmiPredám nový, nerozbalený USB flash disk KODAK Mini Metal s kapacitou 32GB.
Image from gallery
8 €
KURIÉR
Vrecková digitálna váha do 300g/500g s presnosťou 0,01gSlovensko, pridané pred 9 mesiacmiPredám novú, nepoužívanú vreckovú digitálnu váhu do 300g alebo do 500g s presnosťou 0,01g a s podsvieteným displejom. Napájanie je na 2 x 1,5 V AAA batérie (môžem pribaliť alkalické). Vhodná na presné a spoľahlivé váženie šperkov, mincí, liekov, elektroniky a ďalších malých vecí. Podľa dostupnosti mám 2 varianty tejto váhy: do 300g - 8€ do 500g - 9€
Image from gallery
45 €
KURIÉR
Mobilná 58mm bluetooth termotlačiareň / tlačiareň na bločkySlovensko, pridané pred 9 mesiacmiPredám novú, nepoužívanú bluetooth mobilnú termotlačiareň. Tlačiareň tlačí na štandardný 57 mm široký termopapier (šírka tlače 48 mm). Tlačiareň sa dá použiť na tlač účteniek (napr cez EKASU), potvrdení, atď. Používa priamu termotlač, ktorá eliminuje potrebu atramentových kaziet alebo spotrebného materiálu, je šetrná k životnému prostrediu a šetrí peniaze, nemusíte kupovať žiadne tonery/atramenty. Tlačiareň môžete pripojiť k mobilu alebo PC cez Bluetooth alebo pomocou USB kábla, kompatibilná s Windows XP/7/8/10/11, Android, iOS, Linux. Tlačiareň má vstavanú 1800mAh lítiovú batéria, po úplnom nabití môže byť použitá nepretržite 10 hodín, tlačiť môžete kedykoľvek a kdekoľvek. Tlačiareň je kompatibilná aj s aplikáciou Bluetooth print, ktorú nájdete v obchode Play pre android a s mnoho ďalšími. Obsah balenia: mobilná termotlačiareň napájací adaptér a kábel USB-C USB kábel návod 1 rolka termopásky 57/40/12 Na predaj mám aj 57mm termopásky.
Image from gallery
5 €
KURIÉR
Pero/fixka na čistenie tlačovej hlavy termotlačiarneSlovensko, pridané pred 9 mesiacmiPredám pero/fixku na čistenie tlačovej hlavy na termotlačiareň/tepelnú tlačiareň. Obsahuje 5.8ml IPL alkoholu. Ak vaša termotlačiareň netlačí čisto, zanecháva nechcené body, prach na vytlačených bločkov/etiketách, odporúčam prejsť týmto perom pozdĺž tlačovej hlavy. Vyčistí atrament, prach a kontamináciu na tlačovej hlave.
Image from gallery
8 €
KURIÉR
Bezdrôtové Bluetooth slúchadlá TWS Air PRO 6Slovensko, pridané pred 9 mesiacmiPredám nové, nepoužívané bluetooth slúchadlá TWS Pro6/J6. FUNKCIE: Binaurálne volanie, ľavé a pravé slúchadlo možno použiť samostatne. Multifunkčné dotykové ovládacie tlačidlo. Posledné spätné volanie Automatické párovanie/automatické pripojenie. 9D Hifi stereo a basový zvuk. Podpora aktivácie hlasového asistenta. Dokonale kompatibilné so systémom iOS a Android. ŠPECIFIKÁCIE: Bluetooth: 5.0 Frekvenčný rozsah: 2,402 GHz – 2,480 GHz Vzdialenosť: 10-12m Výdrž jedného nabitia: ~4hod Celková výdrž: ~22hod Doba nabíjania: ~1,5hod Batéria: lítiová 260mAh (kapsula), 30mAh (slúchadlá) Vstupné napätie: DC 5V Vodovzdorné: IPX7
Image from gallery
3 €
KURIÉR
USB OTG redukcieSlovensko, pridané pred 9 mesiacmiPredám nepoužívané USB OTG redukcie (slúži na pripojenie USB zariadení k mobilu - USB flash disk, myš, klávesnica, ...) USB typ C 3.0 (Male) na USB 3.0 typ A (Female) -3€ Micro USB (Male) na USB typ A (Female) - 3€
Image from gallery
7 €
KURIÉR
USB-C nabíjací stojan/dokovacia stanica pre mobilySlovensko, pridané pred 9 mesiacmiPredám novú, nepoužívajú dokovaciu stanicu/nabíjací stojan pre mobily s konektorom USB typ C. Dokovacia stanica pre nabíjanie a synchronizáciu kompatibilných telefónov a tabletov. Stojanček má vstavaný káblik typu USB. Pre nabíjanie a synchronizáciu slúži USB typ C pätica.
Image from gallery
4 €
KURIÉR
USB hub 4-portovýSlovensko, pridané pred 9 mesiacmiPredám nový, nepoužívaný 4-portový USB 3.0 hub.
Image from gallery
13 €
KURIÉR
Vrecková digitálna váha do 500g s presnosťou 0,01gSlovensko, pridané pred 9 mesiacmiPredám novú, nepoužívanú vreckovú digitálnu váhu do 500g s presnosťou 0,01g a s podsvieteným displejom. Napájanie je na 2 x 1,5 V AAA batérie (môžem pribaliť alkalické). Vhodná na presné a spoľahlivé váženie šperkov, mincí, liekov, elektroniky a ďalších malých vecí.
Image from gallery
7 €
KURIÉR
USB flash disk 64GB OTGSlovensko, pridané pred 9 mesiacmiPredám USB 2.0 Flash Disk 64GB s OTG. Na jednej strane je klasické USB (do PC) a na druhej USB typ C (môžete ho pripojiť do telefónu s funkciou OTG).
Image from gallery
9 €
KURIÉR
Bezdrôtové Bluetooth slúchadlá A6SSlovensko, pridané pred 9 mesiacmiPredám bezdrôtové bluetooth 5.0 slúchadlá A6S s dobíjacím puzdrom. Vďaka technológii TWS môžu tieto bezdrôtové slúchadlá potlačiť množstvo okolitých zvukov, vďaka čomu budete môcť v každej skladbe počuť najmenšie detaily. Technológia Bluetooth 5.0 zaručí bezproblémové spárovanie s Vašim zariadením. Majú dotykový ovládací panel, ktorý umožňuje prijímať hovory, zapínať a vypínať slúchadlá alebo spúšťať hlasového asistenta. Pri vybratí z nabíjačky sa slúchadlá automaticky spárujú. Používať je možné aj jedno slúchadlo samostatne a mať pri telefonovaní voľné ruky. Dotykové ovládanie. Automatické párovanie slúchadiel. Frekvenčná charakteristika: 20-20000 Hz. Hladina akustického tlaku (SPL): 123 dB. Vodeodolnosť: IPX4. Impedancia: 32Ω. Bluetooth®: Bluetooth 5.0. Rozsah (m): 10. Zabudovaný mikrofón. Hmotnosť: 4,5 g. Kapacita dokovacej stanice: 280 mAh. Doba nabíjania: cca 1 hodina. Pohotovostný čas: približne 80 hodín Čas prehrávania hudby: približne 3 hodiny.
Image from gallery
4 €
KURIÉR
Bezdrôtová myš čierna Slovensko, pridané pred 9 mesiacmiPredám bezdrôtovú myš čiernu
Image from gallery
15 €
KURIÉR
Stolná hra Kočičí klubSlovensko, pridané pred 9 mesiacmiPredám novú, nerozbalenú stolnú hru Kočičí klub. Popis hry: So zábavnou kartovou hrou Kočičí klub sa ocitnete v elitnej skupine milovníkov mačiek. (Mimochodom do takej skupiny patril aj napríklad Ernest Hemingway, či Mária Antoinetta.) Hráči si počas hry doberajú karty, na ktorých sú hračky, krmivo, mačacie šatne, kostýmy a najmä pôvabné mačičky. Háčik je ale v tom, že ak nemáte dostatok krmiva pre svojich miláčikov, kľudne si pochutnajú na vašich víťazných bodoch. Obsah hry: 102 základných kariet13 kariet zatúlaných mačiek6 žetónov víťazných bodov1 figúrka mačky60 malých kociek jedlačeské a slovenské pravidlá
Image from gallery
4 €
KURIÉR
Micro SD karty Slovensko, pridané pred 9 mesiacmiPredám nové, nerozbalené Micro SD karty spolu s SD adaptérom. 16 GB class 10 SDHC - 4€ 32 GB class 10 SDXC - 6€ 64 GB class 10 SDXC - 7€ Posielam na dobierku alebo platba na účet vopred. V prípade záujmu ma kontaktujte emailom, tel. číslo neexistuje. Pozrite aj moje ďalšie inzeráty.
Image from gallery
7 €
KURIÉR
USB flash disk 64GBSlovensko, pridané pred 9 mesiacmiPredám nové USB 2.0 Flash Disk 64 GB. Mám 2 rôzne typy.
Image from gallery
8 €
KURIÉR
USB flash disk 64GBSlovensko, pridané pred 9 mesiacmiPredám USB 2.0 Flash Disk 64 GB. Na jednej strane je klasické USB (do PC) a na druhej USB micro USB (môžete ho pripojiť do telefónu s funkciou OTG). Obsahuje aj redukciu na USB C.