Offero
Martina Chobotová

Martina Chobotová

Senec, Senec
0 hodnotení
Sledovať
Registráciapred 5 rokmi
Sledovateľov3
Aktívne inzeráty52
Predajov0
Nákupov0
LokalitaSenec, Senec
Image from gallery
12 €
Tenisky H&M | veľkosť 41Senec, pridané pred 5 rokmiNové, nenosené. Celú ponuku oblečenia nájdeš na našom IG profile @nasakasna. Zasielam aj poštou po prevode na účet (poštovné hradí kupujúci) alebo osobný odber v Senci.
Image from gallery
3 €
Košeľa H&M | Pánske veľkosť XLSenec, pridané pred 5 rokmiBez závady. Celú ponuku oblečenia nájdeš na našom IG profile @nasakasna. Zasielam aj poštou po prevode na účet (poštovné hradí kupujúci) alebo osobný odber v Senci.
Image from gallery
5 €
Sveter Pull&Bear | veľkosť LSenec, pridané pred 5 rokmiNenosený, bez vysačiek. Celú ponuku oblečenia nájdeš na našom IG @nasakasna Zasielam aj poštou po prevode na účet (poštovné hradí kupujúci) alebo osobný odber v Senci
Image from gallery
5 €
Mikina H&M | veľkosť MSenec, pridané pred 5 rokmiPredĺžená. Oblečená pár krát Celú ponuku oblečenia nájdeš na našom IG @nasakasna Zasielam aj poštou po prevode na účet (poštovné hradí kupujúci) alebo osobný odber v Senci
Image from gallery
4 €
Sveter F&F | veľkosť 48 Senec, pridané pred 5 rokmiOblečený raz. Celú ponuku oblečenia nájdeš na našom IG @nasakasna Zasielam aj poštou po prevode na účet (poštovné hradí kupujúci) alebo osobný odber v Senci
Image from gallery
4 €
Sveter H&M | veľkosť LSenec, pridané pred 5 rokmiBez závady. Celú ponuku oblečenia nájdeš na našom IG @nasakasna Zasielam aj poštou po prevode na účet (poštovné hradí kupujúci) alebo osobný odber v Senci
Image from gallery
2 €
Tričká s odhalenými ramenami | veľkosť MSenec, pridané pred 5 rokmiNenosené. Kus 2€ (aj samostatne) Celú ponuku oblečenia nájdeš na našom IG @nasakasna Zasielam aj poštou po prevode na účet (poštovné hradí kupujúci) alebo osobný odber v Senci
Image from gallery
3 €
Crop tričko Brandy Melville | One SizeSenec, pridané pred 5 rokmiBez závady Celú ponuku oblečenia nájdeš na našom IG profile @nasakasna Zasielam aj poštou po prevode na účet (poštovné hradí kupujúci) alebo osobný odber v Senci.
Image from gallery
2 €
Čierna menžestrová košeľa | Pánske XXL Senec, pridané pred 5 rokmiBez závady Celú ponuku oblečenia nájdeš na našom IG profile @nasakasna Zasielam aj poštou po prevode na účet (poštovné hradí kupujúci) alebo osobný odber v Senci.
Image from gallery
2 €
Tričko H&M | veľkosť SSenec, pridané pred 5 rokmiBez závady. Celú ponuku oblečenia nájdeš na našom IG profile @nasakasna Zasielam aj poštou po prevode na účet (poštovné hradí kupujúci) alebo osobný odber v Senci.
Image from gallery
3 €
Tenký predĺžený Sveter | Gate | veľkosť M Senec, pridané pred 5 rokmiCelú ponuku oblečenia nájdeš na našom IG profile @nasakasna Zasielam aj poštou po prevode na účet (poštovné hradí kupujúci) alebo osobný odber v Senci.
Image from gallery
2 €
Tielko | veľkosť M-L Senec, pridané pred 5 rokmiBez závady. Celú ponuku oblečenia nájdeš na našom IG profile @nasakasna Zasielam aj poštou po prevode na účet (poštovné hradí kupujúci) alebo osobný odber v Senci.
Image from gallery
3 €
Crop tričko Coca Cola | veľkosť XS Senec, pridané pred 5 rokmiBez závady. Celú ponuku oblečenia nájdeš na našom IG profile @nasakasna Zasielam aj poštou po prevode na účet (poštovné hradí kupujúci) alebo osobný odber v Senci.
Image from gallery
3 €
Bledo modrá mikina | veľkosť MSenec, pridané pred 5 rokmiBez závady. Celú ponuku oblečenia nájdeš na našom IG profile @nasakasna Zasielam aj poštou po prevode na účet (poštovné hradí kupujúci) alebo osobný odber v Senci.
Image from gallery
3 €
Top s gombíkmi na zadnom diely | veľkosť UNI Senec, pridané pred 5 rokmiAko nová. Celú ponuku oblečenia nájdeš na našom IG profile @nasakasna Zasielam aj poštou po prevode na účet (poštovné hradí kupujúci) alebo osobný odber v Senci.
Image from gallery
2 €
Bordový kardigan H&M | veľkosť MSenec, pridané pred 5 rokmiPár žmolkov. Celú ponuku oblečenia nájdeš na našom IG profile @nasakasna Zasielam aj poštou po prevode na účet (poštovné hradí kupujúci) alebo osobný odber v Senci.
Image from gallery
3 €
Kardigan Vero Moda | Veľkosť MSenec, pridané pred 5 rokmiOblečený pár krát. Bez závady Celú ponuku oblečenia nájdeš na našom IG profile @nasakasna Zasielam aj poštou po prevode na účet (poštovné hradí kupujúci) alebo osobný odber v Senci.
Image from gallery
3 €
Kardigan so vzorom | veľkosť UNI Senec, pridané pred 5 rokmiNenosený bez vysačiek Celú ponuku oblečenia nájdeš na našom IG profile @nasakasna Zasielam aj poštou po prevode na účet (poštovné hradí kupujúci) alebo osobný odber v Senci.
Image from gallery
3 €
Kardigan Forever21 | veľkosť MSenec, pridané pred 5 rokmiOblečený pár krát. Celú ponuku oblečenia nájdeš na našom IG profile @nasakasna Zasielam aj poštou po prevode na účet (poštovné hradí kupujúci) alebo osobný odber v Senci.
Image from gallery
4 €
Šedá mikina Asos | veľkosť XXL Senec, pridané pred 5 rokmiNenosená ako nová. Celú ponuku oblečenia nájdeš na našom IG profile @nasakasna Zasielam aj poštou po prevode na účet (poštovné hradí kupujúci) alebo osobný odber v Senci.
Image from gallery
2 €
Sveter H&M | veľkosť MSenec, pridané pred 5 rokmiZachytená nitka na rukáve. Celú ponuku oblečenia nájdeš na našom IG profile @nasakasna Zasielam aj poštou po prevode na účet (poštovné hradí kupujúci) alebo osobný odber v Senci.
Image from gallery
3 €
Crop sveter | BikBok | veľkosť SSenec, pridané pred 5 rokmiPár žmolkov. Inak bez závady. Celú ponuku oblečenia nájdeš na našom IG profile @nasakasna Zasielam aj poštou po prevode na účet (poštovné hradí kupujúci) alebo osobný odber v Senci.
Image from gallery
5 €
Mikina H&M | veľkosť LSenec, pridané pred 5 rokmiOblečená možno raz. Celú ponuku oblečenia nájdeš na našom IG profile @nasakasna Zasielam aj poštou po prevode na účet (poštovné hradí kupujúci) alebo osobný odber v Senci.
Image from gallery
5 €
Kimono F&F | Veľkosť 40Senec, pridané pred 5 rokmiNenosené bez vysačiek. Celú ponuku oblečenia nájdeš na našom IG profile @nasakasna Zasielam aj poštou po prevode na účet (poštovné hradí kupujúci) alebo osobný odber v Senci.
Image from gallery
5 €
Saténová Bunda | Veľkosť UNI Senec, pridané pred 5 rokmiOblečené pár krát. Celú ponuku oblečenia nájdeš na našom IG profile @nasakasna Zasielam aj poštou po prevode na účet (poštovné hradí kupujúci) alebo osobný odber v Senci.
Image from gallery
4 €
Sveter Only | veľkosť LSenec, pridané pred 5 rokmiOblečený pár krát. Celú ponuku oblečenia nájdeš na našom IG profile @nasakasna Zasielam aj poštou po prevode na účet (poštovné hradí kupujúci) alebo osobný odber v Senci.
Image from gallery
3 €
Sveter GAP | veľkosť XL Senec, pridané pred 5 rokmiOblečený pár krát. Celú ponuku oblečenia nájdeš na našom IG profile @nasakasna Zasielam aj poštou po prevode na účet (poštovné hradí kupujúci) alebo osobný odber v Senci.
Image from gallery
3 €
Oversize sveter Bershka | veľkosť XL Senec, pridané pred 5 rokmiNenosený. Bez vysačiek. Celú ponuku oblečenia nájdeš na našom IG profile @nasakasna Zasielam aj poštou po prevode na účet (poštovné hradí kupujúci) alebo osobný odber v Senci.
Image from gallery
3 €
Sveter | veľkosť M Senec, pridané pred 5 rokmiNosený, ale v peknom stave. Celú ponuku oblečenia nájdeš na našom IG @nasakasna. Zasielam aj poštou po prevode na účet (poštovné hradí kupujúci) alebo osobný odber v Senci.
Image from gallery
3 €
Crop tričko | veľkosť M | Pull&Bear Senec, pridané pred 5 rokmiNové už bez vysačiek. Nenosené. V ponuke aj sukňa, veľkosť 40, 3€ Celú ponuku oblečenia nájdeš na našom IG @nasakasna. Zasielam aj poštou po prevode na účet (poštovné hradí kupujúci) alebo osobný odber v Senci.
Image from gallery
2 €
Tričko Senec, pridané pred 5 rokmiTričko, veľkosť Pánske S, cena 2€ Zasielam aj poštou po prevode na účet (poštovné hradí kupujúci) alebo osobný odber v Senci. Celú ponuku oblečenia nájdeš na našom IG profile @nasakasna
Image from gallery
3 €
Blúzka | veľkosť 36Senec, pridané pred 5 rokmiAko nová. Zasielam aj poštou po prevode na účet (poštovné hradí kupujúci) alebo osobný odber v Senci. Celú ponuku oblečenia nájdeš na našom IG profile @nasakasna
Image from gallery
3 €
Mikina | veľkosť LSenec, pridané pred 5 rokmiVzadu je predĺžená. Nápis som tam domaľovala vlastnoručne ☺️ Zasielam aj poštou po prevode na účet (poštovné hradí kupujúci) alebo osobný odber v Senci. Celú ponuku oblečenia nájdeš na našom IG profile @nasakasna
Image from gallery
3 €
Blúzka | veľkosť 36Senec, pridané pred 5 rokmiZasielam aj poštou po prevode na účet (poštovné hradí kupujúci) alebo osobný odber v Senci. Celú ponuku oblečenia nájdeš na našom IG profile @nasakasna
Image from gallery
2 €
Tričko Forever21 | veľkosť MSenec, pridané pred 5 rokmiOblečené pár krát. Stav dobrý Zasielam aj poštou po prevode na účet (poštovné hradí kupujúci) alebo osobný odber v Senci. Celú ponuku oblečenia nájdeš na našom IG profile @nasakasna
Image from gallery
2 €
Tričko Reserved | Veľkosť SSenec, pridané pred 5 rokmiAko nové. Veľkosť S
Image from gallery
5 €
Karovaný kabát Senec, pridané pred 5 rokmiveľkosť 38. nosený minimálne Zasielam aj poštou po prevode na účet (poštovné hradí kupujúci) alebo osobný odber v Senci. Celú ponuku oblečenia nájdeš na našom IG profile @nasakasna
Image from gallery
3 €
Tričko Senec, pridané pred 5 rokmiVeľkosť S. Zasielam aj poštou po prevode na účet (poštovné hradí kupujúci) alebo osobný odber v Senci. Celú ponuku oblečenia nájdeš na našom IG profile @nasakasna
Image from gallery
5 €
Kožuch H&M Senec, pridané pred 5 rokmiVeľkosť 42. Nosený ale v dobrom stave. Zasielam aj poštou po prevode na účet (poštovné hradí kupujúci) alebo osobný odber v Senci. Celú ponuku oblečenia nájdeš na našom IG profile @nasakasna