Offero

Mir Con

Košice IV, Košice
0 hodnotení
Sledovať
Registráciapred 4 rokmi
Sledovateľov0
Aktívne inzeráty6
Predajov0
Nákupov0
LokalitaKošice IV, Košice
Image from gallery
9 €
Cyklistická helma / prilbaKošice IV, Košice, pridané pred 9 hodinamiDobrý deň, Ponúkam staršiu cyklistickú helmu. Má nastaviteľnú veľkosť. Je v relatívne dobrom stave, sem tam škrabanec. V prípade záujmu alebo otázok ma hocikedy kontaktujte.
Image from gallery
5 €
HEPA filter H13Košice IV, Košice, pridané pred 2 mesiacmiDobrý deň, ponúkam HEPA filter H13. Je nový, nepoužitý. Dôvod predaja: Kúpil som ho do vysávača Zelmer Jupiter, no vysávač sa mi pokazil. Sáčok Magnat 3000 Vám dám zadarmo.
Image from gallery
20 €
Pánske sako s košeľou a kravatou zadarmoKošice IV, Košice, pridané pred 2 mesiacmiDobrý deň, ponúkam veľmi pekné a zachovalé sako. Je sivočiernej farby. Košeľu a kravatu vám dám ZADARMO. Nohavice nie sú k dispozícii. Sako: číslo 52, dĺžka 76cm, šírka dole 61 cm, šírka ramien 49 cm, vhodné na výšku cca 175 cm Číslo košele: 40 V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať. Zašlem aj na dobierku.
Image from gallery
4 €
Hubica na vysávač Zelmer JupiterKošice IV, Košice, pridané pred 3 mesiacmiDobrý deň, Ponúkam štrbinovú hubicu na vysávač Zelmer Jupiter. Nová stojí v eshope presne 9 € a to bez poštovného.
Image from gallery
10 €
Obraz od Wevie artKošice IV, Košice, pridané pred 6 mesiacmiDobrý deň, ponúkam ručne maľovaný obraz od Wevie art. Materiál: plátno Rozmery: 50 x 40 cm V prípade záujmu ma kontaktujte. Zašlem aj na dobierku.
Image from gallery
9 €
Oceľové rúry - aj na dobierkuKošice IV, Košice, pridané pred 6 mesiacmiDobrý deň, ponúkam nové duté oceľové rúry. Mám 4 ks. Cena: 9 eur za kus. Pri odbere všetkých štyroch kusov 30 € za všetko. Rozmery: Dĺžka: 102 cm Priemer vonkajší: 6 cm Priemer vnútorný: 5.5 cm Ak máte záujem, kontaktujte ma. V prípade vyplatenia poštovného, zašlem aj na dobierku.