Offero
Dadidka Eduard Sajanková

Dadidka Eduard Sajanková

Liptovský Mikuláš, Liptovský Hrádok
0 hodnotení
Sledovať
Registráciapred 2 rokmi
Sledovateľov0
Aktívne inzeráty7
Predajov1
Nákupov1
LokalitaLiptovský Mikuláš, Liptovský Hrádok
Image from gallery
10 €
KURIÉR
Letné šaty Liptovský Mikuláš, pridané pred rokomKrásne letné šaty, nenosené. Boky sú z pružného materiálu. Na postave krásne sedia, dĺžka po/pod kolená.
Image from gallery
8 €
Šaty s opaskom Liptovský Mikuláš, Liptovský Hrádok, pridané pred 2 rokmiŠaty oblečené asi 3x, veľmi pekný vzor, v super stave.
Image from gallery
4 €
KURIÉR
Nočná košieľka Liptovský Mikuláš, Liptovský Hrádok, pridané pred 2 rokmiKošieľka zo saténu, nenosená, veľmi pekná. Skôr na menšie prsia.
Image from gallery
Dohodou
Vianočny stromček s ozdobami Liptovský Mikuláš, Liptovský Hrádok, pridané pred 2 rokmiPosuniem vianočný stromček aj so všetkými ozdobami rôznych farieb (nie len tými na obrázku mám ich viac). Výška je cca 120 cm, konce vetvičiek sú akoby postriekané bielou.
Image from gallery
10 €
KURIÉR
Krásne šaty Liptovský Mikuláš, Liptovský Hrádok, pridané pred 2 rokmiPosuniem krásne elegantné šaty, ktoré krásne tvarujú postavu. Vhodné i na spoločenské udalosti. Materiál je 92% polyester a 8% elastan. Veľkosť je písaná L, ale vhodné sú aj pre M. Oblečené len 3x.
Image from gallery
9 €
KURIÉR
Hrejivá vestička Liptovský Mikuláš, Liptovský Hrádok, pridané pred 2 rokmiHrejivá vestička alebo kabátik bez rukávov, vhodná na jeseň, jar i teplú zimu. Dĺžka cca po kolená, zapína sa len opaskom.
Image from gallery
20 €
Stolový gril Liptovský Mikuláš, Liptovský Hrádok, pridané pred 2 rokmiPraktický gril na mäso, syry, ktorý môže slúžiť i na zapekanie pečiva ako toastovač. Použitý asi 3x. Na povrchu je malý škrabanec, ale nie je viditeľný.