Offero
Lenka Vavrová

Lenka Vavrová

Slovensko
0 hodnotení
Sledovať
Registráciapred 3 mesiacmi
Sledovateľov0
Aktívne inzeráty11
Predajov0
Nákupov0
LokalitaSlovensko
Image from gallery
8 €
Wenesday hrnček 330mlGalanta, Sereď, pridané pred 2 mesiacmiSuper darček. Vhodný na umývanie v umývačke na riad.
Image from gallery
8 €
Wenesday hrnček poharGalanta, Sereď, pridané pred 2 mesiacmiNový je super ako darček. Sk chcete hodnotnější darček tak stačí vyplnit obľúbenými dobrotami, peniazmi, písacím potrebami a už je to iný level✨🙂✨
Image from gallery
8 €
Wenesday hrnček 2Galanta, Sereď, pridané pred 2 mesiacmiNový, super ako darček. Vhodný na umývanie v umývačke na riad. Kvalitný.
Image from gallery
10 €
Wenesday vankúš Galanta, Sereď, pridané pred 2 mesiacmi40x40,polyester, je nový super ako darcek. Pranie na 40. Môžem vyrobit aj z vašich fotiek vankúš, napište mi sk máte záujem. Vyrobím behom dna.
Image from gallery
8 €
Horror hrnček friendsGalanta, Sereď, pridané pred 2 mesiacmiHrnček je vhodný ako darček, je nový. Vhodný na umývanie v umývačke na riad. 330 ml.
Image from gallery
5 €
KURIÉR
Taška vegan friendsSlovensko, pridané pred 3 mesiacmiNová 40x40 cm polyester , može sa prat na 40. Na rozdiel od bavlny a ľanu sa nezmení ani tvar ani obrázok po rokoch používania. Toto je výhoda umelého vlákna. na tašku možem dat akýkolvek motiv.
Image from gallery
8 €
KURIÉR
Wednesday hrnček magickýSlovensko, pridané pred 3 mesiacmiJe čierny a po naliatí horucej vody sa ukážu obrázky. Može sa dávat do umývačky. Je nepoužitý
Image from gallery
6 €
KURIÉR
FNAF hrnčekSlovensko, pridané pred 3 mesiacmi Potlač je kvalitná a hrnček sa može umývat v umývačke na riad. Ak by ste chceli inú PC hru alebo film stačí napísať.
Image from gallery
5 €
KURIÉR
nákupná taška joga čakrySlovensko, pridané pred 3 mesiacmitaška je 40x41cm, polyester. Može sa prať na 40 , ani po rokoch nezmení tvar ako lanové či bavlnené tašky. Je velmi pevná . Obrázok si možete samy zvolit
Image from gallery
8 €
Hrnček s vlastnou fotkou a textomSlovensko, pridané pred 3 mesiacmiPraktický a originálny hrnček vyrobím behom dňa. Stačí poslať ostrú fotografiu alebo viac fotiek a stručný popis pre koho bude, aby som zvolila vhodné rámčeky a váš text. Používam kvalitné ekologické farby a preto sa možu hrnčeky umývať v umývačke na riad bez toho aby sa poškodila potlač.