Offero

Pavol Šulava

Slovensko
0 hodnotení
Sledovať
Registráciapred rokom
Sledovateľov0
Aktívne inzeráty4
Predajov0
Nákupov0
LokalitaSlovensko
Image from gallery
11.9 €
KURIÉR
Organizer na kozmetiku alebo náradie- transparentný Čadca, Tamale, pridané pred rokomPredám úplne nový organizer na náradie do dielne. Transparentný organizer môže slúžiť aj ako odkladací priestor na make-up, šperky či dekoratívnu kozmetiku. Nový zabalený ešte vo fólií, nepoškodený, nepoužívaný. Praktický stojan na malé predmety, ktorý šetrí vaše miesto doma či garáži.
Image from gallery
24.9 €
KURIÉR
Organizer na make-up, čierny Čadca, Tamale, pridané pred rokomPredám organizer na make-up čiernej farby. Organizer pekne laditeľny do spálne či kúpeľne alebo kozmetického štúdia. Organizer je nepoužívaný, zabalený vo fólií no však na jednom suflicku je menšie poškodenie. Cena prispôsobená poškodeniu suflička.
Image from gallery
24.9 €
Organizer na make-up transparentný zlata Čadca, Tamale, pridané pred rokomPredám organizer na make-up, transparentný nepoužívaný, zabalený. Organizer vhodný do kúpeľne či kozmetických salónov. Vhodný aj ako šperkovnica. Na spodnej strane organizera je menšia prasklinka spôsobená dopravou, ktorá však nie je vidno pri postavení. Cena prispôsobená menšiemu poškodeniu.
Image from gallery
32.9 €
KURIÉR
Organizér na make-up- TransparentnýČadca, Tamale, pridané pred rokomPredám transparentný organizér na make-up, nový nepoužívaný zabalený. Moderný rozkladací organizer vhodný do kúpeľne ale aj do kozmetických salónov či ako organizer na šperky.