Offero

Branislava Fedorko

Žilina
0 hodnotení
Sledovať
Registráciapred 6 mesiacmi
Sledovateľov0
Aktívne inzeráty3
Predajov0
Nákupov0
LokalitaŽilina
Image from gallery
90 €
KURIÉR
Kabelka JACQUEMUS - čierna Žilina, pridané pred 6 mesiacmiPredávam túto krásnu kabelku značky JACQUEMUS. Ku kabelke je aj putko ktoré si viete zapnúť na stranách a môžete ju nosiť aj cez seba - alebo len do ruky. V prípade záujmu pošlem viac fotografii - video. ( na ramienkach je tag JACQUEMUS a vo vnútri je taktiež logo. ) Preferujem osobný odber pripadne pošlem poštou - zasielkovnou. * v prípade záujmu o inú farbu si pozrite moje ostatné inzeráty.
Image from gallery
90 €
KURIÉR
Kabelka JACQUEMUS - biela Žilina, pridané pred 6 mesiacmiPredávam túto krásnu kabelku značky JACQUEMUS. Ku kabelke je aj putko ktoré si viete zapnúť na stranách a môžete ju nosiť aj cez seba - alebo len do ruky. V prípade záujmu pošlem viac fotografii - video. ( na ramienkach je tag JACQUEMUS a vo vnútri je taktiež logo. ) Preferujem osobný odber pripadne pošlem poštou - zasielkovnou. * v prípade záujmu o inú farbu si pozrite moje ostatné inzeráty.
Image from gallery
90 €
KURIÉR
Kabelka JACQUEMUS Žilina, pridané pred 6 mesiacmiPredávam túto krásnu kabelku značky JACQUEMUS. Ku kabelke je aj putko ktoré si viete zapnúť na stranách a môžete ju nosiť aj cez seba - alebo len do ruky. V prípade záujmu pošlem viac fotografii - video. ( na ramienkach je tag JACQUEMUS a vo vnútri je taktiež logo. ) Preferujem osobný odber pripadne pošlem poštou - zasielkovnou. * v prípade záujmu o inú farbu si pozrite moje ostatné inzeráty.