Offero

Predaj Hry

Topoľčany
0 hodnotení
Sledovať
Registráciapred 7 mesiacmi
Sledovateľov0
Aktívne inzeráty6
Predajov8
Nákupov0
LokalitaTopoľčany
Image from gallery
11.3 €
KURIÉR
Assassins Creed Liberation HD EN PCTopoľčany, pridané pred 7 mesiacmiPonúkam na predaj Assassins Creed Liberation HD. CZ titulky sa dajú nájsť na internete.
Image from gallery
11.3 €
KURIÉR
Assassins Creed Rogue EN PCTopoľčany, pridané pred 7 mesiacmiPonúkam na predaj Assassins Creed Rogue. K hre je dostať aj cz titulky. V prípade záujmu ma kontaktujte mailom.
Image from gallery
21.3 €
KURIÉR
Rise Of The Tomb Raider PC EN/CZTopoľčany, pridané pred 7 mesiacmiPonúkam na predaj Rise of the Tomb Rider. Hra sa dať hrať aj s CZ titulkami. K hre dostanete účet s hrou. Cz titulky vám pošlem emailom
Image from gallery
64.5 €
KURIÉR
Assassin´s Creed Unity Notre Dame Edicia PC CZTopoľčany, pridané pred 7 mesiacmiInzerát platní do zmazania. Ponúkam na predaj túto limitovanú ediciu AS Unity. Hra je na PC s cz titulkami. K hre dostanete uplay účet, na ktorý je táto hra viazaná ( meno aj heslo ). Paríž, rok 1789. Francúzska revolúcia mení kedysi úchvatnú metropolu na miesto, kde vládne teror a chaos. Ulice dlaždené mačacími hlavami sú od krvi poddaných, ktorí v sebe našli dosť odvahy na to, aby sa postavili útlaku aristokracie. Celá krajina je trhaná na kusy. Uprostred tohto bezvládia sa však mladý muž s menom Arno vydá na neobyčajnú púť, na ktorej odhalí skutočné sily na pozadí revolúcie. Jeho honba za odpoveďami ho vrhne do súboja o osud celého národa a zmení ho v pravého majstra asasína. Zberateľská edícia Notre Dame Edition obsahuje: exkluzívnu sošku Arno Dorian 39,5 cm, disky s hrou, kvalitný artbook, soundtrack, 2 litografie a ingame bonus v podobe exkluzívnych misií The American Prisoner, The Chemical Revolution. Všetko je zabalené do zberateľskej krabičky.
Image from gallery
26.5 €
KURIÉR
SanDisk SDXC UHS-I U3 128GB SDSDXV5-128GTopoľčany, pridané pred 7 mesiacmiPíšte e-mail. Inzerát platný do zmazania. Ponúkam na predaj túto kartu. Karta bola otvorená, ale nebola používaná. Chcel som Micro kartu. Stav: nová pamäťová karta SD • kapacita 128 GB • trieda 10 • čítania 150 Mb/s • zápis 70 Mb/s • UHS-I U3 • odolná voči teplotám, vode, nárazom aj röntgenovému žiareniu
Image from gallery
11.3 €
KURIÉR
Watch Dogs Špeciálna edícia CZ PCTopoľčany, pridané pred 7 mesiacmiPonúkam na predaj Watch Dogs na PC. Hra je s CZ titulkami. Stav: Ako nová Špeciálna edícia ponúka ďalšiu misiu naviac a balíček do hry. Nájdete ma aj na FB pod menom Dante Pardo. Doprava Packeta.