Offero
Stefania Dezorzova

Stefania Dezorzova

Košice III, Dargovských hrdinov
0 hodnotení
Sledovať
Registráciapred 7 mesiacmi
Sledovateľov0
Aktívne inzeráty118
Predajov0
Nákupov0
LokalitaKošice III, Dargovských hrdinov
Image from gallery
2.4 €
KURIÉR
Dámska sukňa dlhá veĺ. SKošice III, Dargovských hrdinov, pridané pred 7 mesiacmiDámska dlhá sukňa veĺ. S sadne i na M. oranžová farba vhodná i pre slečny😊 V páse na gumičku. Cena 2,40€.
Image from gallery
3.4 €
KURIÉR
Dámska suknička veĺ. SKošice III, Dargovských hrdinov, pridané pred 7 mesiacmiDámska suknička veĺ. S nad kolená podšitá. Vhodná i pre slečny😊Modrá farba suknička má na páse pútka a po bokoch gumičku ako nová cena 3,40€.
Image from gallery
2 €
KURIÉR
Dámske tričko veĺ. MKošice III, Dargovských hrdinov, pridané pred 7 mesiacmiDámske dievčenské tričko veĺ. M sadne aj na S čierna farba krátky rukáv. Vhodné i pre slečny😊 značka Fishbone. Cena 2€.
Image from gallery
1.4 €
KURIÉR
Dámsky vrch z pyžama veĺ. 38-40Košice III, Dargovských hrdinov, pridané pred 7 mesiacmiDámsky vrch z pyžama veĺ. 38-40 sadne aj na S fialová farba značka Esmara Cena 1,40€.
Image from gallery
5.5 €
KURIÉR
Dámske zamatové šaty veĺ. SKošice III, Dargovských hrdinov, pridané pred 7 mesiacmiDámske zamatové mini šaty veĺ. S veĺ. 8 i pre slečny😊Vhodné na akúkoĺvek slávnosť.Farba čierna značka Next collection dovezené z Anglicka. Cena 5,50€.
Image from gallery
3.4 €
KURIÉR
Dámsky pulóvrik veĺ. SKošice III, Dargovských hrdinov, pridané pred 7 mesiacmiDámsky pulóvrik veĺ. S dlhý rukáv vhodný i pre slečny😊 Oranžová farba značka Si Fan. Cena 3,40€.
Image from gallery
3.4 €
KURIÉR
Dámska sukňa veĺ. SKošice III, Dargovských hrdinov, pridané pred 7 mesiacmiDámska sukňa veĺ. S pod kolená podšitá sýtejšia ružová farba vhodná i pre slečny😊 Ako nová 2x oblečená. Cena 3,40€.
Image from gallery
2 €
KURIÉR
Pánska chlapčenská teplejšia mikina veĺ. LKošice III, Dargovských hrdinov, pridané pred 7 mesiacmiPánska chlapčenská teplejšia mikina veĺ. L na zips s kapucňou. Značka Roadsign Australia farba svetlomodrá. Cena 2€.
Image from gallery
4.5 €
KURIÉR
Dámska nová podprsenka veĺ. SKošice III, Dargovských hrdinov, pridané pred 7 mesiacmiDámska nová samodržiaca bezramienková podprsenka veĺ. S Červená farba vhodné i pre slečny😊už bez visačky aj obalu iba odskúšaná. Cena 4,50€. Značka Esmara kupovaná v Lídli
Image from gallery
3.4 €
KURIÉR
Dievčenské tričko veĺ. 158-164Košice III, Dargovských hrdinov, pridané pred 7 mesiacmiDievčenské tričko veĺ. 158-164 12-14 rokov ako nové. Čierna farba dlhý rukáv vhodné pre slečny😊sadne i na menšie S značka Page one young. Cena 3,40€.